+800 тисяч: влада Покровська продовжує укладати договори до Дня міста з наближеними підприємцями

- Реклама -

До головних свят Покровська, Дня шахтаря та Дня міста, залишилось декілька днів. Саме тому міська влада майже кожного дня оголошує тендери на проведення усілякіх заходів та отримання послуг.

Журналісти сайту вже повідомляли про те, що збиткові комунальні підприємства «Покровськводоканал» та «Покровськтепломережа», а також відділ культури Покровської міської ради, уклали декілька договорів на виступи українських виконавців Гаріка Кричевського та Насті Каменських, на оренду сцени та звукового обладнання, а також встановлення огородження та проведення «Караоке на майдані» з Ігорем Кондратюком.

На все це з покровського бюджету буде витрачено майже 5 мільйонів гривень.

Але й цього для місцевої влади виявилось недостатньо. Так, вчора, 20 серпня, в системі публічних закупівель Прозорро між управлінням молоді, сім’ї та спорту та  Леонідом Дорошенко було укладено договір на проведення заходу «Мама, тато, я — спортивна сім’я». На це свято з бюджету Покровська витратять ні багато, ні мало — «усього лише» 197 тисяч 200 гривень.

Нагадаємо, раніше мало кому відомий фотограф Леонід Дорошенко вже декілька років поспіль виступає організатором усіляких концертів, марафонів та тренінгів у Покровську, заробляючи на цьому бюджетні мільйони.

Майже 400 тисяч гривень, згідно договорів, отримає ще один місцевий підприємець Сергій Калініченко. За ці гроші він має надати послуги з організації дитячо-розважальної програми та додаткових святкових заходів (яких саме, звісно, невідомо).

Що цікаво, один договір з Калініченко на проведення додаткових заходів уклав відділ культури Покровської міської ради, а інший — вже відділ освіти.

А вже сьогодні, 21 серпня, комунальне підприємство «Покровськтепломережа» уклало з Русланом Лежньовим ще один договір на суму 180 тисяч гривень на організацію перевезень. Нагадаємо, що тільки два дні тому цей підприємець виграв два тендери на встановлення світлодіодних екранів та метелевих огороджень на загальну суму більше трьохсот тисяч гривень.

Цікаво й те, що інший покровський підприємець-студент Дмитро Ковтун вже отримав замовлення на перевізення під час святкування Дня міста та Дня шахтаря. За це з бюджету буде сплачено трохи більше 80-ти тисяч гривень.

Таким чином, сума, яку покровська влада витратить на дводенне святкування Дня Незалежності, Дня міста та Дня шахтаря, зросла до 5 мільйонів 444 тисяч 100 гривень. І знаючи «апетити» мера Требушкіна та його команди, ці цифри ще не остаточні.

 

- Реклама -