Гуляти так гуляти: скільки грошей влада Покровська витратить на святкування Дня міста та Дня шахтаря

Влада Покровська продовжує готуватися до проведення святкових заходів до Дня шахтаря та Дня міста. Так, в системі публічних закупівель Прозорро комунальне підприємство «Покровськводоканал» та відділ культури вже уклали договорів майже на 5 мільйонів гривень.

Як вже повідомляли журналісти DDK.DN.UA, з бюджету міста заплатять 800 тисяч гривень за виступ співака Гаріка Кричевського, 600 тисяч гривень за виступ співачки NK (Настя Каменських). Ще у 2 мільйони 47 тисяч 500 гривень обійдеться бюджету проведення фіналу всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні «Музика нас зв’язала». 

Вчора, 19 серпня, комунальне підприємство «Покровськводоканал», яке має багатомільйонну заборгованість перед «Водою Донбаса», уклало 5 договорів по технічному забезпеченню проведення Дня шахтаря та Дня міста.

Так, 82 тисячі 300 гривень за організацію перевезень заплатять вже відомому у Покровську «підприємцю» Дмитру Ковтуну — 20-річному студенту, який прославився завищеною у 6 разів ціною на виступ білоруського співака Євгена Літвінковича.

Світлодіодні екрани, які встановить ще один відомий у нашому місті підприємець Руслан Лежньов із Запоріжжя, коштуватимуть платникам податків 235 тисяч 200 гривень. Ще 52 тисячі 500 гривень підприємець отримає за встановлення металевих огороджень.

Півмільйона гривень «Покровськводоканал» сплатить за сцену й звук, та не абикому, а «доброму другу» Руслана Требушкіна Юрію Шлакайтісу. Саме у цього київського підприємця влітку 2017 року відділ культури Покровської міської ради придбав сцену та звукове обладнання за 3 мільйони 250 тисяч гривень. Але цього виявилося недостатньо, і тепер майже на кожне свято Покровськ орендує іншу сцену у все того ж Шлакайтіса.

Варто відзначити, що він також виступає постійним організатором усіляких заходів у Покровську. Наприклад, саме Юрій Шлакайтіс був організатором виступу Дана Балана за 1,5 мільйона гривень на Дні молоді та Щедрик-фесту, на який витратили 7,5 мільйонів гривень.

Також вчора, 19 серпня, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради в особі начальника відділу Кристини Тумасової оголосив намір про укладання договору з Ігорем Кондратюком на проведення заходу «Караоке на майдані». Вартість договору — 320 тисяч гривень. Нагадаємо, що «Караоке» у Покровську проходитиме втретє: у 2017 році за нього сплатили 400 тисяч гривень, а у 2018 — 620 тисяч гривень.

Таким чином, станом на сьогоднішній день, на День міста та День шахтаря у Покровську витратять 4 мільйони 667 тисяч 500 гривень. Але це не остаточна сума, адже ще не були оголошеніі тендери на виступ співачки Катерини Бужинської, виконавця «Султан Ураган», фіналістів шоу «Україна має талант» та інших, які були заявлені в афіші свята.

Цікавий й той факт, що мер Покровська  на своїй сторінці в одній з соціальних мереж анонсувал проведення свята в місті Білозерське та Родинське. Як зазначено, заходи будуть проходити при підтримці Руслана Требушкіна. Але, ні для кого вже не секрет, що артисти та інші витрати будуть сплачені не з особистої кишені Руслана Валерійовича, а все з того ж бюджету Покровська.

«Гуляти так гуляти»… Напевно, саме цим принципом керується мер Покровська Руслан Требушкін, який протягом 3,5 років витрачає десятки мільйонів на свята та концерти. Десятки мільйонів, які вилетели у повітря разом з фейєрверками та піснями. Десятки мільйонів, які можна б було витратити на вирішення болючих питань міста — заборгованості по водопостачанню та опаленню, розбиті дороги, допомогу малозабезпеченим родинам, пенсіонерам та хворим дітям…

- Реклама -