Чергова схема розпилу бюджету: влада Покровська заплатить 600 тисяч гривень за виступ гурту DZIDZIO свекру співачки Валевської

Стало відомо, скільки ж бюджетних коштів влада Покровська заплатить за виступ відомого українського гурту DZIDZIO, який відбудеться 31 травня у Покровську та Мирнограді з нагоди святкування Дня захисту дітей.

Так, у системі публічних закупівель Прозоро, відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради оголосив намір укласти договір на послуги з організації виступу гурту DZIDZIO з підприємцем Віктором Пригладем. За «дивним» збігом обставин Віктор Пригладь є свекром Наталії Валевської, улюбленої співачки покровського голови Руслана Требушкіна.

На концерт відомого гурту влада Покровська збирається витратити ні багато, ні мало — 600 тисяч гривень. Цікаво, але свої виступи в інших містах України DZIDZIO оцінював значно дешевше. Так, у Борисполі виконавець співав за 197 тисяч гривень, у місті Сокаль — за 136,5 тисяч гривень, а у смт Золочів — за 110 тисяч гривень.

Та для покровської влади такі схеми вже досить звичні. У березні поточного року Руслан Требушкін та його команда влаштували свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. Запросили й зірку — учасника шоу «Україна має талант» та «Х-фактор». За виступ Євгена Літвінковича покровські можновладці сплатили 185 тисяч гривень. Але згодом з`ясувалося, що година виступу білоруського співака коштує набагато менше, усього 30 тисяч гривень. Тобто більше 150 тисяч гривень, які мешканці Покровська сплатили до місцевого бюджету у якості податків, були «розпихані» по карманах чиновників.

Вочевидь, історія повторюється. Адже творчий тандем Руслана Требушкіна та подружжя Валевська-Пригладь існує вже не перший рік. Покровськ за останні три роки близько десятка разів слухав «Палала» Валевської на усіляких святах, купував сцену, музичне обладнання та старі автобуси за ціною нових… У мера Покровська була, навіть, мрія зробити Володимира Пригладя, чоловіка Валевської, своїм заступником. За ці роки «плідної» дружби та співпраці покровського голови та київського продюсера платники податків нашого міста «подарували» родині Валевської більше 10 мільйонів гривень.

Усі ці гроші могли б піти на вирішення дійсно нагальних питань міста. Але, замість цього, Руслан Требушкін продовжує збагачуватись на святах та різноманітних заходах. І навіть широкий розголос його корупційних схем у ЗМІ не зупиняють чиновника у досягненні власних цілей…

 

 

 

- Реклама -