Покровськ витратив на концерти 2,5 мільйона

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Донецької області 15 серпня за неконкурентною процедурою уклав договір з ФОП Валевська Наталія Олександрівна про надання послуг з організації та проведення видовищних заходів на суму 300 тис грн.
Про це повідомляють «Наші гроші», зсилаючись на систему «Прозорро».
Предметом укладеного договору є виступ артистів естрадного театру Наталії Валевської на святкуванні Дня міста та Дня шахтаря, яке відбулося 27 серпня в Покровську. 
«Родина Валевської вже не вперше отримує гроші від мерії Покровська. Чоловік та продюсер Наталії — киянин Володимир Пригладь, наприкінці жовтня 2016 року зареєструвався підприємцем та з грудня 2016 по липень 2017 уклав 10 угод з відділами культури Покровська та сусуднього Мирнограду на суму понад два мільйона грн., — пишуть НГ. — Предметами  договорів були послуги з виступу артистів, організації технічного забезпечення святкових заходів, перевезення, реклами та інш. Крім цього, в грудні 2016 р. Володимир Пригладь за переговорною процедурою продав КП «Управління міського господарства» (м. Покровськ) два автобуси за 1,70 млн грн».
Територіальні громади Покровська та Мирнограда є єдиними державними замовниками Володимира Пригладя, підкреслується в матеріалі.
Також у Покровську двічі цього року замовляли виступ оперного співака Володимира Гришка, який брав по 289 тис грн. за концерт.
В НГ нагадують, що міським головою Покровська з грудня 2015 р. є Руслан Требушкін, який з листопада 2010 р. по листопад 2015 р. очолював міську раду Мирнограда. Міським головою Мирнограда на даний час є Олександр Брикалов, який за часів керування містом Требушкіна був секретарем міськради.
З початку року Покровськ витратив на концерти вже 2,5 мільйона, пишуть НГ, надаючи наступну інформацію:

- Реклама -