За чий кошт свято: у Мирнограді та Покровську виступить відомий український гурт DZIDZIO

В останні кілька років у Покровську тільки що і роблять, що проводять різні свята і фестивалі. Масляна, День Європи, Щедрик-фест, фестиваль патріотичної пісні, професійні свята... Це далеко не весь список «народних гулянь», які влаштовує «народний мер», і які обходяться бюджету міста в десятки мільйонів гривень.

Минулого літа було започатковано серію літніх вечірок «Party Lux-2018». Танці для молоді влаштовували не тільки у Покровську, але й в сусідніх Мирнограді та Родинському. Беззмінним ведучим цих «забавок» був Богдан Щирба, який вже не перший рік проводить у Покровську то концерти, то мітинги на підтримку міської влади.

Варто відзначити, що у минулому році усі ці вечірки  обійшлися бюджету Покровська (по офіційним даним) майже у 100 тисяч гривень.

І ось вчора на офіційній сторінці заходу в Інстаграмі було опубліковано, що «Party Lux-2018» повертається. Та й не просто повертається, а одразу у двох місцях, Мирнограді та Покровську, а розважати молодь буде популярний гурт DZIDZIO.

Цікаво те, що трохи раніше приїзд відомого артиста анонсувала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Людмила Прокопенко, начальник сектору з організаційної роботи Мирноградського виконкому. Не забула Людмила Прокопенко підкреслити, що даний захід проходитиме за підтримки народного депутата Верховної Ради України Євгена Геллера.

Мешканці Покровська та Мирнограду неоднозначно відреагували на дану інформацію:

А вже ввечері на акаунт представників однієї з інтернет-спільнот Мирнограду надійшло повідомлення від «Party Lux-2018» з проханням видалити інформацію, що Євген Геллєр є спонсором заходу. Швиденько «підчистили» й пост на сторінці Людмили Прокопенко. А на запитання, хто все ж таки платить, організатори вечірки відповіли, що гурт виступатиме за проханням покровського голови Руслана Требушкіна безкоштовно.

І начебто ситуація добігає свого логічного кінця, але не тут-то було. Журналісти телефоном зв`язалися з концертним директором гурту Андрієм Любим, який розповів, що гурт дійсно виступатиме у Мирнограді та Покровську, але у Мирнограді безкоштовно, а ось в Покровську за гроші.

Скільки саме заплатять артисту з покровського бюджету наразі невідомо, адже у системі Прозорро поки що ніякого договору з виконавцем не було. А готовність досить відомого в Україні гурту виступати безкоштовно й зовсім наводить на різноманітні думки. Наприклад на ті, що виступ буде все ж таки сплачений, але за рахунок платників податків Покровська.

До парламентських виборів залишилося трохи менше двох місяців, а деякі депутати вже активно починають свою «передвиборчу програму». Ті, кого за 5 років каденції жодного разу на бачили на окрузі, кого не турбували нагальні проблеми мешканців, зараз активізувалися та йдуть найпростішим шляхом — розташувати до себе виборців концертами та видовищами, не витративши жодної копійки з власної кишені. Адже ця схема — найпростіша та перевірена самим Русланом Требушкіним, який за три роки свого «правління» чітко знає, як «підкупити» мешканців та «відмити»на цьому бюджетні кошти…

 

- Реклама -