Народна співачка Покровська: Валевська знову фігурує у схемах з розпилу бюджета міста

На святкування Дня працівників освіти Покровська міська рада витратила майже 200 тисяч гривень. Про це свідчить оплата послуг з організації свята на Офіційному порталі публічних фінансів України.

Так, 199 тисяч 990 гривень отримав Продюсерський центр «Баяні Мюзік». Журналісти сайту перевірили наявність договору у системі публічних закупівель Prozorro, однак ніяких даних знайти не вдалося.

А ось на сайті Міністерства юстиції України зазначено, що цей продюсерський центр належить нікому іншому, як співачці Наталі Валевській та її чоловіку Володимиру Пригладю, а саме підприємство, зі статутним капіталом у тисячу гривень,  зареєстроване у місті Хмельницький.

І це не дивно, адже Наталя Валевська, Володимир Пригладь та Руслан Требушкін вже давно злилися у «творче тріо» та розробили непогану схему для відмивання грошей. Протягом декількох років жодне свято не обходилося без виступу Валевської, якій за це платили чималі гроші. Також влада Покровська придбала у чоловіка співачки сцену та музичне обладнання майже за 5 мільйонів гривень і два автобуси, якими згодом зацікавилася прокуратура.

Нагадаємо, святкування Дня працівників освіти відбулося 4 жовтня. Після урочистої частини для педагогів міста виступили незмінний ведучий усіх подій у Покровську Богдан Щирба та співак Олександр Кривошапко. А під час самого свята неодноразово відзначалося, що святкування відбувається за підтримки народного депутат Євгена Гелєра. Що тільки підтримував Євген Борисович – не відомо, адже гроші були сплачені з бюджету міста Покровськ.

Ось так продовжує працювати одна з схем по збагаченню мера Требушкіна та його «команди». Безумовно, вітати працівників різних сфер діяльності з їх професійними святами необхідно. Та чи є сенс витрачати сотні тисяч гривень на півгодинні виступи «популярних» співаків, збагачуючи при цьому наближених до влади людей, коли у місті залишаються невирішеними безліч проблем?

- Реклама -