«Обіцяли все, що бажали чути люди» чи як одіозний активіст Верзілов та пенсіонери з Покровська «прорвалися» до міської ради Часів Яру

Місто Часів Яр – невеличке містечко неподалік від Бахмуту з населенням близько 14 тисяч людей. Як і в усіх містах України, 25 жовтня там пройшли місцеві вибори. Проте їх результати, скажемо так,  трохи шокували місцевих мешканців.

Так, головою Часовоярської ОТГ став одіозний активіст Дмитро Верзілов, представник партії «Опозиційна платформа – За життя». Людина для міста зовсім нова та невідома.

А ось у Покровську цього чолов’ягу знають майже усі, адже протягом чотирьох років Верзілов виступав «захисником» тодішнього мера Руслана Требушкіна. Скандальні сесії, провокаційні виступи та «мітинги під ключ» — ось чим займався Верзілов у Покровську, за що і був «нагороджений» посадою інспектора комітету самоорганізації населення та комунальною квартирою у мікрорайоні Лазурний.

Що ж стосується політичної кар’єри Дмитра Верзілова, то й тут його помисли не відрізняються чистотою. Усюди він представляється лідером правозахисного руху «Союз порятунку Донбасу», був депутатом 6 скликання Ленінської райдержадміністрації міста Донецька (2010-2014 роки), також депутатом Соледарської міської ради (проте там виборці про нього геть нічого не знають та жодного разу в очі не бачили).

Як вже зазначалося раніше, до міської ради Часів Яру Дмитро Верзілов потрапив від партії «Опозиційна платформа – За життя». Але ще рік тому, напередодні парламентських виборів, Дмитро Олегович активно закликав мешканців не голосувати за цю партію. Чи знають про це партійні керівники? Певно, що ні.

Таким же чином він поступив і зі своїм колишнім «опікуном» Русланом Требушкіним. Протягом тривалого часу Дмитро Верзілов активно захищав інтереси та не дуже чесне ім’я Руслана Валерійовича. Проте напередодні місцевих виборів між ними, як то кажуть, пробігла чорна кішка, і активіст почав розказувати всю правду про колишнього «патрона».

Але повернемося до виборів і Часів Яру. За результатами голосування Дмитро Верзілов стає новообраним головою Часовоярської ОТГ. Разом з ним до місцевої ради пройшли й 12 депутатів від «Опозиційної платформи – За життя». Що цікаво, більшість з них  – пенсіонери з Покровська, яких, певно, так хвилює доля маленького містечка, що полишивши проблеми рідного міста, вони ринулися вирішувати чужу долю.

Пропонуємо зупинитися трохи детальніше на цих людях. Серед них бачимо вірну подругу й супутницю Дмитра Верзілова на всіх мітингах Тамару Адоєвцеву, пенсіонерку 1955 року народження.

Також «покровських парашутистів» у міській раді Часів Яру представляють пенсіонери Сурінова Світлана Миколаївна (1959 р.н.), Плаксій Галина Вахтангівна (1962 р.н.), Галич Валентина Миколаївна (1956 р.н.), Свириденко Павло Павлович (1952 р.н.) та бухгалтер ПП «Піддубна П.П.» Бойко Людмила Леонтіївна (1966 р.н.).

Як повідомляють мешканці Часів Яру, протягом передвиборчої кампанії ці люди жодного разу не з’явилися у місті та не знають його проблем. Усю роботу за них проводив Дмитро Верзілов, який, за чутками, активно підкупав місцевих бабусь обіцянками та грошима.

Журналісти сайту DDK.DN.UA телефоном поспілкувалися з депутатом Часовоярівської міської ради Русланом Макаровичем. Під час бесіди він зазначив, що такий вибір мешканців негативно відобразиться на житті міста.

«Передвиборча кампанія «ОПЗЖ» ґрунтувалася на тому, що Верзілов обіцяв все, що бажають чути люди. Наприклад, немає бані – буде вам баня, немає того – буде все. У селищі Калинівка, яке увійшло до нашої ОТГ, пообіцяв, що створить 332 робочих місця. Самі мешканці Калинівки в шоці, кажуть, що у них людей стільки немає… Тобто він грав на слабких настроях населення. А самі депутати від «ОПЗЖ» взагалі жодного разу тут не з’явилися, вони не знають наших проблем, нашого міста», — підкреслив Руслан Макарович.

16 листопада відбулася перша сесія новообраної міської ради Часів Яру. Дмитро Верзілов проявив себе як людина, яка зовсім не розуміється у місцевому самоврядуванні, зазначив Руслан Макарович.

Все почалося з того, що на посаду секретаря міської ради Дмитро Верзілов запропонував людину не місцеву. Депутати від інших партій цю кандидатуру не підтримали та запропонували іншу.

«Верзілов сперечався довго, порушуючи регламент, та не хотів ставити на голосування це подання. Варто відзначити, що в залі були присутні багато людей похилого віку, які були негативно налаштовані проти депутатів. Звучали образи, досить напружена була ситуація», — розказав депутат Макарович.

Не дійшовши згоди, Дмитро Верзілов оголосив перерву. Депутати зібралися наступного дня, проте обрати секретаря вони й досі не можуть.

Фото з відкритих джерел

Побачив всю цю ситуацію, що коїться у міській раді, депутати всіх партій, які увійшли до депутатського корпусу (звісно, окрім «Опозиційної платформи – За життя»), об’єдналися в коаліцію, аби разом протистояти тому свавіллю, яке вчиняє Верзілов, та відстоювати інтереси міста. Наш співрозмовник пан Руслан дуже сподівається, що в них це вийде, адже вже зараз на деяких депутатів з коаліції зчиняється тиск та надходять погрози.

Тож, як бачимо, у черговому місті на Донеччині люди погналися за партійними лозунгами та відомими прізвищами партійних лідерів «Опозиційної платформи – За життя». Як результат – до влади прийшли люди, які зовсім не розуміються ні на політиці, ні на проблемах звичайних мешканців. Люди, які звикли тільки створювати ґвалт, а не діяти… І як тепер буде жити маленьке місто Часів Яр, покаже лише час. Проте, виходячи з досвіду Покровська, можна сміливо стверджувати, що спокійного життя у мешканців точно не буде.

- Реклама -