Е-декларації — 2019: що задекларував одіозний громадський діяч Покровська Дмитро Верзилов

- Реклама -

Дмитро Верзілов — відома в місті Покровську скандальна особистість. Він позиціонує себе як «великий» правозахисник, громадський діяч і борець за права бабусь. Але, крім гучних розмов, фактичної допомоги місто від Верзилова не отримує. 

Варто відзначити, що Верзілов, окрім всього, є депутатом Соледарської міської ради 7 скликання. І тому, як депутат, повинен надати електронну декларацію про свої статки.

Так, у документі вказано, що Дмитро Олегович працює інспектором в координаційному комітеті самоорганізації населення у Покровську. Ця інформація була вказана й в декларації за 2016 і 2017 роки. Але сам Верзілов старанно приховував цю інформацію від оточуючих, постійно кажучи, що працює адвокатом та правозахисником.

Верзілов володіє квартирою у Донецьку, загальна площа якої складає 77,2 м². Іншої нерухомості Дмитро Олегович не зареєстрував. Але варто нагадати, що так званий громадський діяч наразі мешкає у відомчій квартирі в одному з мікрорайонів Покровська.

За 2018 рік Дмитро Верзілов як інспектор комітету самоорганізації населення офіційно отримав 37 тисяч 304 гривні заробітної плати, тобто 3 тисячі 108 гривень на місяць. Відзначимо, що у 2016 році зарплатня Верзілова на цій же посаді складала 45 тисяч 207 гривень, а у 2017 — 42 тисячі 682 гривні.

Також активіст отримав 50 тисяч гривень грошового подарунку від Ірини Тучкової.

Задекларував Дмитро Верзілов й фінансові зобов`язання. Так, згідно електронної декларації, активіст отримав два кредити на суму 5 тисяч гривень та 4 тисячі 123 гривні.

 

Читайте також:

- Реклама -