Улюблена співачка братів Требушкіних балотується у депутати до Мирноградської ОТГ

Про тісну співпрацю колишнього мера Покровська Руслана Требушкіна та співачки Наталі Валевської не чув хіба що тільки глухий. Протягом чотирьох років вона та її родина активно «співпрацювала» з бюджетом нашого міста, про що ми неодноразово повідомляли у своїх публікаціях. 

Спочатку Руслан Требушкін, який тоді ще був мером Покровська, почав запрошувати Валевську на усі свята, які проходили в місті. При цьому сплачуючи за її концерти гроші платників податків.

Потім була «темна» історія з потриманими автобусами, які міська рада за бюджетні кошти придбала у чоловіка Валевської, Володимира Пригладя. Тоді, узимку 2018 року, було відкрито кримінальне провадження за фактом розкрадання бюджетних коштів на загальну суму 1,7 мільйона гривень.

Та це не зупинило «творчий тандем» Требушкіна-Валевської. Після цього міська рада Покровська придбала у чоловіка співачки сцену та музичне обладнання,  чоловік та свекор систематично виступали оганізаторами усіляких свят, зокрема «Щедрик-фесту», професійних свят, усіляких ярмарків та Нових років, Володимир Пригладь ледве не став заступником Требушкіна, а згодом все ж таки став його помічником як народного депутата. А ще були новорічні домики, пісенні фестивалі  та ще купа схем для розпилу покровського бюджету.

Загалом з 2016 року родина Валевської отримала з бюджету Покровська більше 11,5 мільйонів гривень. 

 

Проте, дальше — більше. Згідно з інформацією з сайту Центральної виборчої комісії, за списками партії «За майбутнє» Наталя Валевська балотується у… депутати Мирноградської міської ради. Нагадаємо, що брат Руслана Требушкіна Олексій, якому за «спадщиною» дісталося крісло в.п.Покровського міського голови, очолює цей самий список у Мирнограді.

Ось така вона тісна дружба нардепа та співачки. Які проблеми мешканців Мирноградської ОТГ збирається вирішувати Валевська, яка сама мешкає у Києві та жодного разу не була ні на одному з віддалених від центру районів міста, де у людей проблеми з житловим фондом, водою, вивозом сміття чи дорогами? Чи улюблена співачка братів Требушкіних планує працювати за їх принипом — «хліба та видовищ» замість реальних справ?

- Реклама -