Із продюсерів в консультанти нардепа: екс-мер Покровська Руслан Требушкін взяв собі в помічники чоловіка співачки Наталії Валевської

Екс-очільник Покровська та народний депутат України від 50 округу Руслан Требушкін призначив на посаду помічника чоловіка співачки Наталії Валевської Володимира Пригладя. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

Дружні стосунки між Русланом Требушкіним та Володимиром Пригладем тривають вже не перший рік. І стосунки ці мають багатомільйонний корупційний присмак. Адже ні для кого не таємниця, що і чоловік, і свекор Наталії Валевської систематично виступають організаторами різних заходів у Покровську.

Так, згідно з даними з відкритих джерел, за 3,5 роки правління Руслана Требушкина і його команди сімейне тріо Валевська-Пригладь отримали з міського бюджету Покровська понад 11,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що в грудні 2018 року в Покровську відбувся фестиваль хорових колективів Щедрик-фест. За організацію і проведення цього «дійства» комунальні підприємства «Покровскводоканал» і «Покровсктепломережа» (які постійно скаржаться на багатомільйонні борги і підвищують тарифи для населення) заплатили майже 7,5 мільйонів гривень. Левова частка з цієї суми дісталася саме сімейному підряду Валевська-Пригладь.

Крім Щедрик-фесту та інших численних свят, на яких традиційно виступає Наталія Валевська, міський голова купив у співачки та її чоловіка два старих автобуса. Ця історія наробила багато галасу в лютому 2017 року. Адже за матеріалами СБУ Красноармійська місцева прокуратура внесла відомості до ЄРДР про розкрадання бюджетних коштів на загальну суму 1 мільйон 700 тисяч гривень. Де зараз знаходяться дані транспортні засоби, так і невідомо.

Також Покровська міська рада придбала у Володимира Пригладя естрадну сцену разом зі звуковим та світловим обладнанням майже за 5 мільйонів гривень. Ну і, звичайно, варто згадати про те, що Руслан Требушкін і Наталія Валевська щорічні гості мега-тренінгу Іцхака Пінтосевича, про що говорять їх численні спільні фото в соціальних мережах.

Варто пригадати й той факт, що у січні 2019 року Руслан Требушкін розглядав кандидатуру Володимира Пригладя на посаду заступника міського голови Покровська. Але розголос у соціальних мережах та обурення мешканців, напевно, зупинили Требушкіна від прийняття цього рішення.

І ось тепер київського продюсера Володимира Пригладя призначено на посаду помічника народного депутата Руслана Требушкіна. Разом з ним за строковим трудовим договором на постійній основі працюватиме і Ольга Васендіна, яка до цього була помічницею ще одного давнішнього друга Требушкіна Євгена Геллєра.

Варто відзначити, що народні депутати України, згідно законодавства, кожного місяця отримують кошти на утримання помічників-консультантів. Ця сума, яка виділяється з бюджету, становить 25 прожиткових мінімумів, тобто майже 48 тисяч гривень.

Яким чином музичний продюсер буде «допомагати» народному депутату вирішувати проблеми регіону, поки що невідомо. Можливо, Руслан Требушкін вважає, що життя мешканців покращиться від пісень Валевської чи інших артистів? Але те, що «творче тріо» Пригладь-Валевська-Требушкін продовжить працювати за своїми добре відпрацьованими схемами для видмивання бюджетних коштів, майже ні в кого не викликає сумнівів.

- Реклама -