За організацію святкування Дня вчителя наближений до влади Покровська підприємець отримав майже 200 тисяч гривень

- Реклама -

На початку жовтня у Покровську відбулося загальноміське свято з нагоди Дня працівників освіти. У Палаці культури «ШУ «Покровське» зібрали найкращих представників професії аби привітати з цим святом. А нещодавно стало відомо, скільки ж грошей місцева влада витратила на цей захід.

Так, згідно даним з системи публічних закупівель Прозорро, 15 жовтня (через майже 2 тижні після проведення самого свята) між начальником відділу культури Кристиною Тумасовою та приватним підприємцем Леонідом Дорошенко було укладено угоду щодо надання послуг з організації загальноміського заходу з нагоди святкування Дня працівників освіти. 

Сума договору — традиційні 199 тисяч 900 гривень.

Які самі послуги надавав Леонід Дорошенко в договорі не зазначається. Але саме свято складалося з фуршету для вчителів з шампанським та солодощами, концерту, який підготували творчі колективи міста та нагороджень від міської влади та відділу освіти. За що ж отримав майже 200 тисяч гривень приватний підприємець, досі залишається невідомим.

Нагадаємо, останні три роки Леонід Дорошенко активно співпрацює с покровською владою та отримує багатотисячні підряди на проведення усіляких марафонів, тренінгів та свят. Результатом цієї плідної співпраці стали 4,5 мільйони бюджетних коштів, які осіли в кишенях Леоніда Івановича. І поки місцева влада продовжує витрачати гроші платників податків на свята, в місті досі лишаються невирішеними питання водопостачання, ремонту доріг та розбудови інфраструктури.

- Реклама -