На святкування Дня селища Шевченка з бюджету Покровська витратять майже 160 тисяч гривень

У цю п’ятницю, 20 вересня, відбудеться святкування 118-річчя селища Шевченка. Про це повідомлялось на апаратній нараді, яка відбулася 13 вересня у Покровську.

А сьогодні стало відомо, скільки ж коштів влада міста витратить на це свято. Так, у системі публічних закупівель Прозорро було укладено договір між відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради та підприємцем Леонідом Дорошенком на організацію кульутно-мистецьких заходів з нагоди святкування Дня селища Шевченка.

Сума договору — 159 тисяч 800 гривень.

Звісно ж, у специфікації до договору не вказано, які конкретно послуги будуть надані Леонідом Івановичем.

Нагадаємо, Леонід Дорошенко — фотограф та підприємець, з яким влада Покровська останнім часом укладає договори на проведення різноманітних заходів. З 2016 року, коли було відкрито ФОП, Леонід Дорошенко отримав від різних структурних підрозділів Покровської міської ради замовлень на 3 мільйони 872 тисячі 726 гривень. 

Також на апаратних нарадах вже неодноразово наголошувалось, що участь у проведенні Дня селища Шевченка традиційно приймуть комунальні та бюджетні установи Покровська. А отже у п’ятницю мешканці знову зможуть побачити вчителів та вихователів, які торгують у палатках смаколиками та розважають публіку…

- Реклама -