У Покровську привітали працівників освіти з професійним святом

У першу неділю жовтня в Україні святкують День працівників освіти. Напередодні цього свята у Покровську, в палаці культури «ШУ «Покровське» відбувся загальноміський захід.

У холі для вчителів, вихователів та усіх причетних до цього свята було організовано декілька фотозон, виставка творчих поробок від Центру творчості та Станції юних техніків, а також традиційний фуршет з шампанським та солодощами.

О 14-00 розпочалася урочиста частина. На святі були присутні представники влади, духовенства, а також працівники освіти з усіх навчальних закладів Покровська, Родинського та селища Шевченка.

Найкращі представники професії були нагороджені грамотами та квітами. На адресу вчителів і вихователів лунали найтепліші побажання щастя, добра, миру, злагоди та натхнення.

Варто відзначити, що під час свята почесною відзнакою «За заслуги перед містом» було нагороджено колишню директорку ЗОШ №3 Валентину Іванівну Саверську.

Доповнили свято творчі колективи ПК «ШУ «Покровське» та Центру творчості та дозвілля, які подарували усім присутнім свої найкращі вокальні та танцювальні номери.

- Реклама -