На святкування Дня захисника України в Покровську витратили трохи більше 200 тисяч гривень

- Реклама -

У неділю, 13 жовтня, у Покровську відбулося святкування Дня захисника України. Проаналізувавши дані системи публічних закупівель «Прозорро», журналісти DDK.DN.UA з’ясували, скільки ж коштів місцева влада витратила на це свято.

Так, договір на проведення масового заходу до Дня захисника України з’явився в «Прозорро» лише сьогодні, 15 жовтня, не дивлячись на те, що саме свято відбулося два дні тому.

Начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Кристина Тумасова уклала декілька договорів з добре відомим у Покровську підприємцем Леонідом Дорошенко. Саме він регулярно виступає організатором різноманітних місцевих заходів, за які отримує чималі бюджетні кошти.

До речі, за три роки, які Леонід Іванович «співпрацює» з покровською владою, він встиг отримати від різних структурних підрозділів та комунальних установ міста замовлень на більше ніж на 4,5 мільйони гривень.

Отже, перший договір з Леонідом Дорошенко було укладено о 9-20 ранку. Але текстового варіанту самого договору додано чомусь не було. Сума угоди складає 100 тисяч 100 гривень.

А вже через 18 хвилин Кристина Тумасова укладає ще один договір з Леонідом Дорошенко на таку ж саму суму. У договорі, що прикріплений до тендеру, жодних специфікацій не додано.

Таким чином, за 10 хвилин часу з бюджету Покровська до кишені Леоніда Дорошенка «перекочували» 200 тисяч 200 гривень. Але які саме послуги підприємець надав, досі невідомо. Адже «розважали» людей, як зазвичай, загальноосвітні школи, комунальні установи, військові та рятувальники.

А може цю суму витратили на проведення турніру стронгменів, головним суддею якого був відомий актор, майстер спорту й найсильніший чоловік світу Василь Вирастюк? Тоді залишається незрозумілим, чому цей захід так активно пов’язували з ім’ям народного депутата Руслана Требушкіна. В чому ж тоді полягала підтримка екс-мера Покровська, якщо за свято знову «розрахувалися» звичайні мешканці міста, які наповнюють бюджет своїми податками? Питання залишається відкритим.

 

 

- Реклама -