Казкові витрати: на святкування Нового року влада Покровська планує витратити майже 400 тисяч гривень

Місцева влада Покровська вже повним ходом готується до святкування новорічної ночі. 20 грудня відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської влади уклав чотири договори на проведення «Казкової новорічної ночі».

Так, не дивлячись на те, що у 2017 році покровські можновладці придбали у чоловіка співачки Наталії Валевської сцену та музичне обладнання на загальну суму майже 3,5 мільйони гривень, вони продовжують витрачати бюджетні кошти на оренду додаткового обладнання.

Наприклад, цього разу відділ культури орендує у молодого підприємця-студента Дмитра Ковтуна 2 радіо-мікрофони, 2 сценічних монітори, світлодіодний екран та конструкцію для його розміщення. Все це обійдеться платникам податків Покровська у 80 тисяч гривень.

Нагадаємо, Дмитро Ковтун є 19-річним студентом з Покровська, який у 2019 році зареєструвався як ФОП. Менше ніж за рік, він встиг отримати від різних структурних підрозділів Покровської міської ради 14 замовлень на суму майже 1,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, саме Дмитро Ковтун у березні 2019 року був організатором концерту білоруського співака Євгена Літвінковича, за який з місцевого бюджету сплатили у 6 разів більше від реальної ціни.

Ще 67 тисяч 200 гривень молодий підприємець отримає за організацію додаткових заходів. Яких саме — дізнатися неможливо, адже у системі публічних закупівель Прозорро не було завантажено жодних додатків чи специфікацій до договру.

Ще один договір начальник відділу культури Кристина Тумасова уклала з добре відомим у місті підприємцем Леонідом Дорошенко. За декілька років «співпраці» з міською радою Леонід Іванович отримав замовлень на більше ніж 5 мільйонів гривень.

Цього разу Леонід Дорошенко надаватиме послуги з автотранспортних перевезень. Ціна питання — 56 тисяч гривень. Кого чи що перевозитиме підприємець достаменно невідомо. Як і у випадку з Дмитром Ковтуном, жодних специфікацій до договору не має.

Леонід Дорошенко отримає і 185 тисяч гривень за організацію заходу «Казкова новорічна ніч». Місцева влада вже повним ходом анонсує цей захід, обіцяючи мешканцям подарунки, конкурси, виступ українського гурту «Степ» та концертну програму. Розважати народ буде «улюблений» ведучий — Богдан Щирба.

Таким чином, на святкування Нового 2020 року влада Покровська поки що планує витратити 388 тисяч 200 гривень. Але, напевно, ніхто не здивується, якщо наприкінці року з’являться ще декілька договорів на такі улюблені місцевими чиновниками допорогові 199 тисяч гривень…

 

 

- Реклама -