У Покровську День місцевого самоврядування «насвяткували» на 200 тисяч гривень

Не дивлячись на безліч проблем, які існують у Покровську, міська влада продовжує витрачати сотні тисяч гривень з місцевого бюджету на проведення різноманітних заходів. Так, 6 грудня, у Покровську пройшов урочистий захід з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування, на який витратили майже 200 тисяч гривень.

Для представників комітету самоорганізації населення, старших будинків, депутатів та працівників виконкому було організоване свято у Палаці культури «ШУ «Покровське». Традиційно, для всіх присутніх у фойє накрили столи з шампанським та цукерками, а після фуршету відбулася офіційна частина заходу та виступ учасника талант-шоу «Х-фактор» Євгена Літвінковича.

Нагадаємо, що у березні 2019 року співак вже приїжджав до Покровська. Тоді його концерт до Міжнародного жіночого дня ознаменувався скандалом. Як з’ясувалося, година виступу Євгена Літвінковича коштує 30 тисяч гривень, але з бюджету Покровська «чомусь» заплатили суму у 6 разів вищу від реальної, тобто 185 тисяч гривень. Організатором концерту тоді виступав молодий «студент-підприємець» з Покровська Дмитро Ковтун.

Журналісти сайту проаналізували систему публічних закупівель «Прозорро» та дізналися, скільки ж коштів було витрачено з міського бюджету на це свято.

Так, 5 грудня між відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини й підприємцем Леонідом Дорошенко було укладено договір на проведення заходу до Дня самоврядування на загальну суму 173 тисячі гривень.

Які саме послуги мав надати Леонід Іванович, як зазвичай, ніде не зазначається. Так само й скільки ж коштував виступ білоруської зірки на покровській сцені.

Додатково з Леонідом Дорошенко було укладено ще один договір на 26 тисяч 900 гривень на автотранспортні перевезення з нагоди святкування Дня самоврядування.

Сам підприємець дуже добре відомий у Покровську. Саме Леонід Дорошенко систематично «організовує» різноманітні міські заходи, за які отримує з бюджету міста мільйони гривень. Тренінги, танцювальні марафони, концерти та виступи зірок — ось на чому «спеціалізується» Леонід Іванович.

Так, з 2016 року ФОП Дорошенко Л.І. отримав від різних структурних підрозділів Покровської міської ради 36 замовлень на проведення різноманітних заходів на загальну сумму 5 мільйонів 19 тисяч 796 гривень.

Отже, на вшанування прцівників виконкому з бюджету міста було витрачено чергові  199 тисяч 900 гривень. І поки чиновники, старші будинків та квартальні святкують, в місті так і залишаються невирішеними проблеми житлового фонду, доріг та благоустрою…

 

 

 

- Реклама -