У Покровську обговорили Стратегію розвитку міста на наступні 5 років

Сьогодні, 11 грудня, у Покровську відбулося публічне обговорення Стратегії розвитку міста на 2020-2025 роки. 

На творчу зустріч, яка проходила у форматі відкритого простору, зібралися представники бюджетної сфери міста, громадських організацій та активні мешканці міста.

На початку заходу присутнім було представлено проект бюджету Покровська на 2020 рік. Після цього учасникам розповіли про проекти, які можуть бути реалізовані у місті до 2025 році.

  • Будівництво нового мікрорайону вартістю приблизно 800 мільйонів гривень. Результатом проекту стануть 6 нових 9-типоверхових будинків на 846 квартир. Це зможе забезпечити житлом приблизно 2600 людей.

Нагадаємо, що на початку 2018 року депутатами Покровської міської ради було прийняте рішення щодо розробки детального плану території нового мікрорайону під робочою назвою «1-17» між мікрорайонами Сонячний та Лазурний. Тоді це рішення викликало неабиякі суперечки через те, що на місці, де планувалося будівництво, знаходяться городи простих мешканців. Але минуло майже 2 роки, а будівництво нових житлових будинків так і не розпочалося.

Тепер же цей проект знову було винесено на розгляд громади.

  • Створення оздоровчої зони в парку Ювілейний. Приблизна вартість реалізації цього проекту складає 90 мільйонів гривень. Передбачається створення «Стежки здоров’я» та пляжної зони біля ставку «Нульовка».

Варто відзначити, що наприкінці серпня очільник Донецької області Павло Кириленко заявив, що влада Покровська має за власні кошти привести до ладу водойму та прилеглу до неї територію.

  • Культурний простір «Щедрик PARK». Тема Миколи Леонтовича та його видатного твору не покидає Покровських можновладців, тому вони запропонували створити вільний простір вартістю 200 мільйонів гривень. Планується будівництво певних об’єктів від згорілого кінотеатру «Мир» до вулиці Ольшанського.

Нагадаємо, що влада Покровська у квітні цього року вже витратила майже 200 тисяч гривень на послуги з візуалізації «Щедрик PARKа».

  • Спортивний басейн. Будівництво сучасного спортивного басейну, довжиною 50 метрів вартістю 200 мільйонів гривень. Як було наголошено, цей проект дозволить проводити тренування, оздоровчі заняття для мешканців Покровська.

  • Створення індустріального парку. За словами місцевих чиновників, реалізація цього проекту допоможе створити нові робочі місця та підвищить інвестиційний та діловий імідж міста. На ділянці у 15 га у східній частині міста буде створено невеликі підприємства, які, використовуючи новітні технології, будуть виробляти товари та надавати послуги. Приблизна вартість — 300 мільйонів гривень.

Після презентаціїї усіх проектів учасники заходу за допомогою спеціальної анкети мали змогу обрати один із запропонованих варіантів.

Після цього присутні розповіли свої ідеї, серед яких були smart-озеленення міста, створення інтерактивного простору, молодіжного ЗМІ, громадського простору та багато іншого.

- Реклама -