Парк «Ювілейний» у Покровську обіцяють відкрити наприкінці вересня

Парк «Ювілейний» у Покровську, реконструкція якого триває більше двох років, планують відкрити наприкінці вересня. Про це на засіданні обласної колегії повідомив голова Донецької обласної Державної адміністрації Павло Кириленко.

Під час доповіді директора департаменту екології і природних ресурсів облдержадміністрації Сергія Натруса, було зазначено, що у багатьох містах області тривають реконструкції парків. Зокрема, зупинилися на парку «Ювілейний».

Так, Сергій Натрус доповів, що наразі тривають роботи з висадки зелених насаджень та завершувальні роботи. Наприкінці вересня парк планують здати місцевій владі.

Однак, Павло Кириленко зазначив, що влада Покровська має за кошти місцевого бюджету привести до ладу водойму (ставок «Нульовий») та прилеглу до неї територію.

«Руслан Валерійович вже склав повноваження, але місцеві хай розраховують і на сесіях нехай виділяють кошти. Адже без благоустрою цієї водойми повної картини не буде», — зазначив очільник області.

Нагадаємо, реконструкція парку «Ювілейний» триває вже третій рік. За цей час з обласного бюджету на нього було витрачено понад 60 мільйонів гривень.

- Реклама -