У Покровську провели обшук в аптеці, де торгували наркотичними препаратами

У Покровську працівники правоохоронних органів вилучили більше 400 блістерів пігулок, що містять наркотичну речовину, та більше 20 тисяч гривень в одній з місцевих аптек.

Так, до Покровського відділу поліції надійшла інформація, що в одній з аптек без рецепту торгують комбінованими лікарськими препаратами, що містять наркотичну речовину.

Отримавши ухвалу суду на проведення обшуку, працівники поліції відвідали зазначену аптеку та вилучили кодеїновмісні пігулки, які реалізовувались з порушенням вимог чинного законодавства. Також було вилучено й понад 20 тисяч гривень.

Лікарські препарати було відправлено на експертизу,  після проведення якої буде дана правова оцінка діям причетних до правопорушення осіб.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального кодексу України. Покарання, передбачене санкцією статті, — позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Триває досудове розслідування.

- Реклама -