Право на монополію: у Покровську житловий фонд розподілили між управителями, які працювали на одному підприємстві

- Реклама -

16 квітня у Покровську відбувся конкурс з визначення управителів житлового фонду. З травня 2019 року вони будуть призначені Покровською міською радою для тих мешканців, хто ще не обрав  управителів для своїх будинків або не створив ОСББ. 

Прийняти участь у конкурсі виявили бажання 5 претендентів — чотири приватних підприємця та «Керуюча компанія «Комфорт», керівником якої є Сергій Федоров.

Що цікаво, усі чотори фізичні особи-підприємці раніше працювали у тому самому  «Комфорті» під керівництвом Сергія Федорова і тільки нещодавно зареєструвалися як ФЛП.

Але конкурсна комісія, у складі якої були представники житлово-комунального та юридичного відділів Покровської міської ради й комітету самоорганізації населення, не вбачила в цьому нічого протизаконного.

Та на цьому «приємні» сюрпризи не скінчилися: усі учасники ще до проведення конкурсу «поділили» між собою п`ять груп будинків з чітко окресленими адресами, які були виставлені на конкурс. Тобто, ЧП «Комфорт» отримало монополію на утримання усіх будинків міста та підстави на підвищення тарифу для мешканців.

Учасники надали повний пакет документів, серед яких були й розрахунки вартості обслуговування будинків та прибудинкових територій. Так, згідно з цими розрахунками, тариф на утримання для мешканців, після призначення нових управителів, збільшиться майже у половину.

Не дивлячись на те, що жителі міста невдоволені роботою ПП «Комфорт», міська влада зробила все для того, щоб віддати увесь житловий фонд Покровська в одні руки. Схеми можновладців продовжують діяти. Монополію на прибирання міста має наближений до Требушкіна підприємець Роман Машир, а відтепер близький друг Федоров буде контролювати і житловий фонд.

Так про яку «прозорість» говорить мер Покровська, якщо усі сфери діяльності міста, на які з бюджету щомісяця виділяють мільйони гривень, розподілені поміж найближчих друзів та спільників?

- Реклама -