«Ми забезпечимо прозорість»: у Покровську начальник поліції провів брифінг щодо готовності особового складу до другого туру президентських виборів

- Реклама -

Сьогодні, 18 квітня, у Покровську провели брифінг начальника Покровського відділу поліції Юрія Гречишкіна щодо готовності поліції до другого туру президентських виборів.

Так, Юрій Анатолійович повідомив, що з учорашнього дня весь особовий склад було переведено на посилений режим роботи.

«Як і у першому турі, ми готові забезпечити прозорість і безпечність виборів на усій території обслуговування Покровського відділу поліції. Цілодобово працює центр, який відслідковує ситуацію, яка пов`язана з виборчим законодавством та виборчим процесом», — підкреслив начальник поліції.

Завтра дільниці почнуть отримувати бюлетні, отже на кожній виборчій дільниці будуть чергувати по два поліцейських, до них будуть залучені співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Організовано й «резерв» на випадок ускладнення ситуації, до якого будуть входити «спецпризначенці».

У день виборів працюватимуть 3 слідчо-оперативні групи, які будуть займатися повідомленнями та заявами щодо порушення законодавства, 4 групи патрульної поліції, а також кінологічна служба.

Підбиваючи підсумки, Юрій Гречишкін наголосив, якщо мешканці Покровська стали свідками порушення законодавчого права, їм необхідно звернутися до поліцейських, які будуть чергувати на дільниці, та зафіксувати це порушення. Інформація буде обов`язково зареєстрована у журналі єдиного обліку та спрямована до слідчо-оперативної групи.

- Реклама -