Е-декларації — 2019: що задекларувала начальник відділу освіти Мирнограду Наталія Лійка

Журналісти сайту DDK.DN.UA продовжують аналізувати електронні декларації можновладців Покровська, Мирнограда та Добропілля. Наразі розглянемо декларацію начальника відділу освіти Мирноградської міської ради Наталії Лійки.

Так, родина Наталії Миколаївни складається з чоловіка Анатолія Володимировича, який володіє житловим будинком у Мирнограді, загальною площею 67 м² та земельною ділянкою у 772 м², придбаною у 2010 році.

Транспортних засобів, згідно декларації, родина не має.

За 2018 рік Наталія Лійка як начальник відділу освіти отримала 196 тисяч 477 гривень заробітної плати, тобто трохи більше 16 тисяч гривень на місяць. Нагадаємо, начальник відділу освіти Покровської міської ради Марина Голуб у минулому році отримувала зарплатню на рівні майже 22 тисяч гривень на місяць.

Також Наталія Миколаївна отримала 3 тисячі 396 гривень від відділу культури у якості призів, від Мирноградської МОП працівників освіти та науки путівку вартістю 1 тисяча 864 гривні та пенсію у розмірі 29 тисяч 661 гривня.

Чоловік Наталії Лійки отримав за минулий рік 207 тисяч 716 гривень заробітної плати, 56 тисяч 906 гривень пенсії та путівку на оздоровлення, вартість якої склала також 1 тисячу 864 гривні.

Фінансових зобов`язань, цінних паперів чи грошових активів, згідно декларації, родина не має.

Читайте також:

- Реклама -