Приватні підприємці з Покровська отримають майже 3,5 мільйони гривень на прибирання вулиць

Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради 16 лютого у рамках відкритих торгів за двома лотами замовив підприємцям Роману Маширу та Світлані Романенко послуги з прибирання вулиць у південно-східній та північній частинах міста загальною вартістю 3,4 млн грн. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Прибирання та підмітання вулиць, тротуарів, зупинок, чистка узбіч доріг, а також посипка вулиць взимку у південно-східній частині Покровська обійдеться місту у 1 мільйон 900 тисяч гривень (підряд отримав ФОП Роман Машир), а той самий набір послуг у межах північної частини міста коштуватиме 1 мільйон 500 тисяч гривень (договір уклали з підприємицею Світланою Романенко).

У рамках першого лоту конкурували Багатогалузеве об’єднання комунального господарства Мирноградської міськради (БОКГ) та підприємець Роман Машир, чия конкурсна пропозиція виявилась дешевшою на 1,8 тис. грн (0,1%). Комунальне підприємство із Мирнограда, що розташоване поруч з Покровськом, не здешевлювало своєї цінової заявки протягом усіх етапів аукціону.

Восени 2015 року Роман Машир безуспішно балотувався на посаду міського голови Покровська. Мати Машира, Галина Якимівна Машир, зареєструвалась як підприємець в кінці серпня 2017 року і з того часу у рамках процедури звітування підписала з бюджетниками області уже 15 договорів (2 мільйони 600 тисяч гривень), а також взяла участь у двох аукціонах, єдиним конкурентом на яких виступало БОКГ. При чому, на тендері від Мирноградської міськради перемогу отримало БОКГ, а від Покровської – Галина Машир.

Зауважимо, у період часу з листопада 2016 року Житлово-комунальний відділ Покровської міськради уклав 21 угоду щодо замовлення послуг з прибирання міста загальною вартістю 9 мільйонів 50 тисяч гривень. З них 7 мільйонів 550 тисяч освоїли Роман Машир із матір’ю.

За другий лот конкурували підприємець Світлана Романенко та ПП «Покровськ-Реал-Сервіс». Різниця між первинною ціновою пропозицією переможця торгів Світлани Романенко та заявкою приватника склала всього 581 грн, при цьому останній не зіграв на пониження на жодному з етапів аукціону.

27 січня з часовим інтервалом у дві години згадані учасники завантажили однаково пронумеровані документи, зміст, структура, оформлення та граматичні помилки у яких дублюються. Крім того, більшість довідок роздруковані та проскановані на єдиному пристрої, про що свідчать наявні на них дефекти в одних і тих самих місцях.

Одноосібним власником покровського ПП «Покровськ-Реал-Сервіс» зі статутним фондом 300 гривень є місцевий мешканець Андрій Яструбенко. За даними «Youcontrol», до середини 2016 року підприємство належало Надії Тимошенко, яка сьогодні вписана у перелік працівників ФОП Романенко у якості начальника дільниці.

59-тилітня Світлана Романенко сьогодні зареєстрована як ФОП із місцем проживання за покровською адресою, яка збігається із пропискою Андрія Яструбенка. Ця картка підприємиці Романенко зареєстрована 4 квітня 2016 року. Тижнем раніше, 29 березня 2016 року, Світлана Романенко зареєструвалась як підприємець з зазначенням іншої адреси – на вулиці Центральній у селі Великомихайлівка Дніпропетровської області, однак, уже 1 квітня припинила діяльність за цією реєстрацією.

- Реклама -