«Ми повинні передати пам’ять нащадкам»: у Покровську встановили пам’ятний знак, присвячений подіям Революції Гідності (Фоторепортаж)

20 лютого в Україні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної сотні». Тому, символічно, що саме сьогодні у Покровську відкрили пам’ятний знак, присвячений подіям Революції Гідності.

На алеї біля меморіалу загиблим воїнам (в народі званий «Дівчинка») зібрались військовослужбовці, школярі, представники влади та громадськості.

«Сьогодні ми закладаємо не просто камінь, ми закладаємо фундамент нашого майбутнього. Майбутнього, за яке боролися люди на Майдані. Майбутнього, за яке багато з них віддали найдорожче, що є у людини, власне життя. Ми повинні не просто пам’ятати про їх самопожертву, а й передати цю пам'ять нащадкам», — зазначив керівник ініціативної групи по встановленню пам’ятного знаку, голова громадської організації «Патріоти українського Донбасу» Дмитро Лисенко.

Також на урочистий захід прибула делегації з міста Коломия Івано-Франківської області.

«Мені дуже приємно, що нас запросили на цей захід, який відбувається по всій Україні. Що ми не забуваємо тих хлопців і дівчат, які загинули за наше майбутнє, які дали нам поштовх у нашій боротьбі. І все, що вони зробили, ми стараємось пронести у наших серцях», — відмітив представник делегації, голова центру допомоги учасникам АТО Сергій Вайцеховський.

Після закінчення урочистого мітингу, всі бажаючі поклали квіти до пам’ятного знаку.

Нагадаємо, що сьогодні в мікрорайоні «Сонячний» (район ЗОШ №9) відбудеться мітинг-реквієм. Початок о 16:00.

Дивіться фото.

- Реклама -