Борг «Покровськводоканалу» перед «Водою Донбасу» сягнув 108,5 мільйонів гривень

- Реклама -

Комунальне підприємство «Покровськводоканал» заборгувало «Компанії «Вода Донбасу» 108,5 мільйонів гривень. Про це стало відомо сьогодні, 23 квітня, під час проведення засідання колегії Донецької обласної державної адміністрації.

Варто відзначити, що загальний борг водоканалів по Донецький області складає 768,8 мільйонів гривень. З них більше ста мільйонів — борг Покровська.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОДА Сергій Гончаренко звернувся до керівників міст та безпосередньо водоканалів:

«Якщо ви своєчасно не будете сплачувати за водопостачання, комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» не зможе розраховуватися за електроенергію, що буде призводити до скорочення, а можливо й припинення, водопостачання».

Нагадаємо, КП «Покровськводоканал» є одним з головних боржників по області перед «Водою Донбасу». Але не дивлячись на це, підприємство, яке визнано таким, що веде збиткову діяльність, систематично виступає організатором міських свят, замовником ремонтних робіт у парку «Ювілейний», пам’ятників та доріг, а також купує пальне та автівки для правоохоронних органів.

 

- Реклама -