КП «Покровськтепломережа» заборгувало за газ понад 300 мільйонів гривень

Комунальне підприємство «Покровськтепломережа» заборгувало за газ 303,6 мільйонів гривень. Про це стало відомо сьогодні, 23 квітня, під час засідання колегії Донецької областної державної адміністрації.

Так, директор департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОДА Сергій Гончаренко повідомив, що в області до минулого опалювального сезону було підготовлено 804 котельних. Тривалих зупинок котельних за три місяці не було.

Сергій Васильович наголосив, що у Покровську та ще декількох містах області виникли певні проблеми з початком опалювального сезону. Так, зокрема у Покровську, це сталося через заборгованість населення та вирішення питання щодо опалення будинків, які раньше знаходилися на балансі «Укрзалізниці».

Але варто відзначити, що під час презентації було повідомлено, що рівень сплати населення Покровська за опалення складає 88,6%. Це другий показник сплати за опалення в області після Мирнограду (88,8%).

Нагадаємо, що станом на початок опалювального сезону 2019-2020 років, заборгованість КП «Покровськтепломережа» за газ становила 256 мільйонів гривень, борг населення з яких становив 60 мільйонів гривень.

І тут виникає логічне питання. Звідки ж тоді взявся такий  борг у комунального підприємства, якщо рівень сплати мешканців досить високий, а бюджетні організації опалювалися брикетними міні-котельними, які, як наголошує постійно місцева влада, були встановлені для економії бюджетних коштів?

Але якщо згадати, що останні декілька років саме це підприємство виступає організатором усіляких концертів та свят, оплачуючи мільйонні виступи зірок та фейерверки, усі питання одразу ж відпадають…

- Реклама -