На засіданні виконкому у Покровську обговорювали готовність міста до зими й початок опалювального сезону

Сьогодні, 9 жовтня, у Покровську відбулося засідання виконавчого комітету при міській раді. На порядку денному було всього два питання — про готовність житлового фонду та комунальних підприємств до зими, а також початок опалювального сезону.

Так, за словами начальниці житлово-комунального відділу Покровської міської ради Олени Юзипович, 24 котельні, 19 з яких належать «Покровськтепломережі», а 5  — відомчі, підготовлені до опалювального сезону. У всіх котельних підписані акти готовності, а комунальні підприємства уклали договори з НАК «Нафтогаз» на забезпечення газом.

Нагадаємо, опалювальний сезон у 2018 році розпочався лише на початку листопада через велику заборгованість комунального підприємства «Покровськтепломережа» перед НАК «Нафтогаз». Наразі борг тепломережі складає 256 мільйонів гривень, з яких борг населення — 60 мільйонів.

Торкнулися на засіданні й теми опалювання вулиць Авангардна та Добропільська. Можновладці повідомили, що наразі ведуться перемовини з «Укрзалізницею», але через великі борги мешканців перед «Укрзалізницею» за опалення за минулі роки, досягти якихось домовленостей поки що не вдалося.

«Ми запропонували «Укрзалізниці» механізм компенсації, ведемо перемовини. До 1 листопада будинки по вулиці Авангардна та Добропільська будуть підключені до централізованого теплопостачання», — розповіла в.п. міського голови Ірина Сущенко.

Проте, який саме механізм компенсації було запропоновано керівництву «Укрзалізниці» та яким чином у будинках з’явиться тепло, Ірина В’ячеславівна не зазначила.

Також членами виконкому було прийняте рішення про початок опалювального сезону 2019-2020 з 16 жовтня. Але тепло у будинках мешканців з’явиться лише за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох днів не перевищить 8°С.

- Реклама -