Мільйони на свята або чим насправді займається комунальне підприємство «Покровськтепломережа»

Вчора, 13 листопада, у Покровську відбулося засідання постійної комісії з питань правового захисту населення, законності, правопорядку, свободи слова та депутатської етики. На порядку денному стояло 8 проектів рішень на майбутню сесію.

Так, серед питань було й затвердження статуту комунального підприємства «Покровськтепломережа» у новій редакції.

Як повідомила юрист-консульт підприємства Ірина Бурковська, статутний капітал підприємства буде збільшено на 9 мільйонів 260 тисяч гривень.

Його буде збільшено за рахунок виділення коштів на святкування Дня незалежності України та Дня шахтаря у розмірі 780 тисяч гривень, 200 тисяч гривень на святкування Дня металурга, 4 мільйона гривень було виділено на фестиваль «Щедрик-фест», 2 мільйони гривень для придбання горілок для твердопаливних котельних, ще 2 мільйони гривень було виділено на придбання котлів та оплати електроенергії підприємства.

Один з членів депутатської комісії поцікавився, чи входить до обов’язків комунального підприємства «Покровськтепломережа» організація різноманітних святкувань за бюджетні кошти. Ірина Бурковська відповіла так:

«У нас в статуті підприємства це прописано. Ми маємо можливість святкувати та гуляти. За бюджетні кошти гуляє місто, не тільки ми».

Це ж питання підіймалося депутатами й на депутатському дні. Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко поцікавився у директора «Покровськтепломережі» Дмитра Гордієнко, які саме заходи були проведені за 4 мільйона гривень в рамках «Щедрика». Відповісти на це питання Дмитро Володимирович не зміг, але пообіцяв доповісти більше детально на сесії.

Отже, по-трохи комунальне підприємство «Покровськтепломережа» перетворюється в якусь концертно-розважальну агенцію. Підприємство, яке має вкладати гроші в модернізацію опалювальної системи, погашення боргів перед постачальниками газу та повністю забезпечувати теплопостачання міста, чомусь витрачає мільйони гривень на розваги та концерти. Але при цьому від тарифів самої тепломережі страждають звичайні люди, які віддають останні копійки аби розрахуватися за тепло в опалювальний сезон.

- Реклама -