Дійшли згоди: хто та як буде опалювати будинки по вулицям Авангардна та Добропільська у Покровську?

Вже не один рік обговорюється питання опалення чотирьох багатоквартирних будинків по вулицям Авангардна та Доборопільська у Покровську. Сьогодні під час виконкому стало відомо, що сторони досягли певних домовленостей.

Нагадаємо, раніше будинки 2А, 2Б, 2В по вулиці Авангардній та будинок №48 по вулиці Добропільскій знаходилися на балансі «Укрзалізниці», але декілька років тому вони були передані на баланс міста. Надавати тепло у квартири мешканців продовжувала котельня «Донбаського центру механізації колійних робіт».

У цьому році мешканці цих будинків забили на сполох, адже підприємство надало письмове повідомлення про припинення постачання тепла. Декілька разів жителі зустрічалися з представниками влади, відвідували сесії, але досягти певних результатів так і не вдавалося.

Сьогодні, під час засідання виконкому, в.п.міського голови Покровська Ірина Сущенко доповіла, що це питання нарешті було вирішено.

Отже, мешканці будинків 2А, 2Б, 2В по вулиці Авангардній та будинок №48 по вулиці Добропільскій будуть забезпечені централізованим опаленням від «Укрзалізниці» у цей опалювальний сезон при умові, якщо люди заключать договори реструктурізації по попередній заборгованості с комунальним підприємством «Покровськтепломережа».

Тепломережа в свою чергу виступить посередником між «Укрзалізницею» та мешканцями. Тобто, «Покровськтепломережа» буде закупати тепло у повному обсязі у підприємства та розподіляти його між мешканцями.

У той же час тепломережа буде проводити претензійно-позовну роботу з попередньої заборгованості мешканців та по сплаті за отримане тепло у 2019-2020 роках.

 

- Реклама -