5 мільйонів на прибирання або як у Покровську в черговий раз розподілили бюджетні гроші між «своїми» підприємцями

- Реклама -

Влада Покровська планує витратити більше 5 мільйонів гривень на прибирання центру та селища динзаводу в 2020 році. Про це журналісти дізналися, проаналізувавши систему публічних закупівель Прозорро.

Так, 10 лютого 2020 року житлово-комунальним відділом Покровської міської ради було оголошено два тендери. Один — на прибирання та підмітання вулиць у північній частині міста, тобто селищі динасового заводу, а інший — на утримання тротуарів і алей у центральній частині міста.

Так, на прибирання динасу влада Покровська планувала витратити 2 мільйони гривень. В ході аукціону, в якому взяли участь два підприємці, Андрій Яструбенко та Сергій Марков, переможцем став Андрій Яструбенко, який знизив першочергову ціну аж (!) на 20 тисяч гривень.

Андрій Яструбенко співпраціює з ЖКВ Покровська майже рік. Та за такий короткий термін він отримав 10 підрядів на загальну суму більше 4,5 мільйонів гривень.

Ось і цього разу Андрію Яструбенку виплатять майже 2 мільони гривень з бюджету міста за прибирання декількох вулиць у селищі динзаводу, міського парку відпочинку та шляхопроводу станції Нова.

А ось прибирати в центрі міста буде вже «добре відома» в Покровську підприємиця — Галина Машир. В її обов’язки буде входити прибирання вулиць центральної частини Покровська, а також скверу Соборний, скверу швейної фабрики «Веселка», бульвару Андрющенко, площі Шибанкова, площі Свободи, автостоянки біля міськвиконкому тощо.

За це з міського бюджету Галині Якимівні сплатять 2 мільйони 980 тисяч гривень.

Але й цих сум для Покровської влади виявилося замало. Саме тому 21 лютого у системі публічних закупівель Прозорро з’явився ще один договір на прибирання… все того ж самого скверу Соборний, площі Свободи, площі Шибанкова та бульварів Андрющенко й Миру.

Єдиним учасником і, звісно ж, переможцем цього тендеру став наближений до колишнього мера Покровська Руслана Требушкіна, підприємець Роман Машир. І це не дивно, адже за «добрими традиціями» тендер було оголошено на допорогову суму — 199 тисяч 998 гривень 40 копійок.

Тобто майже за 200 тисяч гривень працівники Романа Машира будуть виконувати ту ж саму роботу на тих самих ділянках, що  й працівники його мами Галини Машир.

Таким чином, влада Покровська у 2020 році витратить на прибирання міста ні багато, ні мало, а 5 мільйонів 159 тисяч 998 гривень 40 копійок.

Ось така вона, «цікава математика». У черговий раз бюджет Покровська розклали по кишеням наближених до влади підприємців. Судячи з сум, які міська рада ось уже протягом 4 років виділяє на прибирання міста, Покровськ повинен бути визнаний найчистішим містом України, проте в цей же момент прості жителі продовжують скаржитися на сміття в парках, скверах і дворах, а двірники на низьку зарплату і неналежні умови праці.

- Реклама -