У жовтні на прибирання Покровська влада витратила майже 1 мільйон гривень

Кожного місяця з бюджету Покровська на обпилювання дерев та прибирання міста витрачаються мільйони гривень. І що примітно, роботи проводять одні й ті самі підрядники, одні з яких наближені до міської влади, інші — подставні ФОПи через яких проводять гроші.

Журналісти сайту DDK.DN.UA вже повідомляли, що у минулому місяці на обпилювання дерев у Покровську витратили майже 1,4 мільйони гривень. Проаналізувавши дані Офіційного порталу публічних фінансів України, ми дізналися, скільки ж бюджетних гривень можновладці сплатили у жовтні за прибирання міста.

За доброю традицією «наводили лад» у місті наближений до колишнього мера Руслана Требушкіна підприємець Роман Машир та його мама Галина Машир, а прибиранням сміттєвих майданчиків займався  47-річний Йосип Юрченко з Родинського, який в інтерв’ю одному з місцевих телеканалів зізнався, що навіть і не знає, що його фірма заробляє мільйони.

Так, Галина Машир  отримала від ЖКВ Покровська 165 тисяч гривень — досить скромну суму, порівняно з минулими угодами. За ці кошти жінка мала влаштувати прибирання скверу Соборний, бульвару Андрющенко, площ Свободи та Шибанкова, а також парку Ювілейний.

Цікаво, але на прибирання скверу Соборний неодноразово виходили як працівники комунальних та бюджетних установ міста, так і звичайні школярі. Ось і виходить, що звичайні люди та учні наводять лад, місцева влада пропагандує це як любов до рідного міста, а бюджетні гроші за прибирання отримує приватний підприємець.

Отримав свою «частку» бюджету й Роман Машир. У жовтні 2019 року житлово-комунальний відділ Покровської міськради сплатив йому майже 200 тисяч гривень за підмітання вулиць, тротуарів, зупинок у південно-східній частині Покровська.

Але на цьому «транші» для Романа Вікторовича не скінчилися. Ще майже 200 тисяч гривень підприємець отримав за прибирання контейнерних майданчиків.

За прибирання сміттєвих стоянок двічі сплатили і Йосипу Юрченко — по 199 тисяч 988 гривень 84 копійки. Що за таким сміттєвий коллапс трапився у Покровську минулого місяця, невідомо, але грошей для підприємців на прибирання майданчиків місцеві можновладці не пожалкували.

Таким чином, на прибирання Покровська у минулому місяці влада витратила 964 тисячі 964 гривні 52 копійки. Та чи стало від цього чистіше у Покровську? Питання риторичне.

 

- Реклама -