Золоте прибирання: у березні влада Покровська витратила на підмітання вулиць більше 1 мільйона гривень

У березні 2019 року на прибирання Покровська з бюджету міста було витрачено більше 1 мільйона гривень.

Так, 460 тисяч 139 гривень 86 копійок заплатили наближеному до міського голови підприємцю Роману Маширу. З Романом Вікторовичем вже не перший рік підписуються договори на прибирання, підмітання доріг та узбіч у південно-східній частині міста.

Не відстає від сина й Галина Машир, з якою також Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради щомісячно підписує багатотисячні договори. У березні 2019 року, Галина Якимівна «наприбиралась» у центральній частині Покровська на 421 тисячу 85 гривень 99 копійок.

Що ж стосується північної частини нашого міста, то раніше послуги з прибирання селища динасового заводу надавала ФОП Романенко С.Д. Згідно даним Офіційного порталу публічних фінансів України, у березні 2019 року цю територію прибирав вже приватний підприємець Андрій Яструбенко.

Варто відзначити, що цей підприємець був учасником всього двох закупівель. Але Житлово-комунальний відділ Покровської міськради це не збентежило, і з Андрієм Яструбенко було укладено договір з прибирання та підмітання вулиць на загальну сумму більше ніж 1 мільйон гривень.

За березень 2019 року Андрій Яструбенко отримав від ЖКВ Покровська 297 тисяч 107 гривень.

Таким чином, у березні влада Покровська витратила 1 мільйон 178 тисяч 332 гривні 85 копійок на прибирання та підмітання вулиць. Нагадаємо, що у лютому ця сума дорівнювала 1 мільйон 210 тисяч 792 гривні 34 копійки.  

Але, не дивлячись на те, що з бюджета міста «кишеньковим» підприємцям виділяються величезні кошти, Покровськ все ніяк не може стати чистим містом. А мер виганяє на усілякі толоки працівників бюджетної сфери, які в робочий час вимушені виконувати роботу двірників, прикриваючи все це посмішками й любов`ю до рідного міста.

 

- Реклама -