Президент України Володимир Зеленський відвідає шахтарські міста

- Реклама -

Сьогодні, 25 лютого, в Києві відбулася Всеукраїнська нарада працівників вугільної галузі України, на якій були присутні Президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр, міністр енергетики та захисту довкілля України, народні депутати, губернатори та мери шахтарських міст, а також представники трудових колективів. 

Під час зустрічі Президент України Володимир Зеленський зазначив, що ключова цінність – це люди, а тому реформа вугільних регіонів має бути справедливою.

Саме тому в Україні має бути створена Національна програма справедливої трансформації вугільних регіонів. Президент підкреслив, що головний принцип цієї програми полягатиме в тому, що жодна шахта не зможе бути закрита чи ліквідована, поки її працівники не отримають нової роботи з безпечними умовами та гідною заробітною платою.

Окрім цього, Володимир Зеленський доручив підготувати поїздки до усіх шахтарських містечок аби вивчити ситуацію «на місцях».

«Давайте з вами поїдемо в усі ці міста. Припинемо поїздки закордон, припинемо всю цю нашу велику дипломатію. Тому давайте поїдемо, але з планом, щоб людям нормально в очі дивитись. Спочатку закриємо те, що ми повинні закрити, цю заборгованість, а потім поїдемо. І, якщо можна, підготуємо план з таким компаніями як ДТЕК, побачимо, скільки людей там живе, яке повинно бути там підприємство», — наголосив Володимир Олександрович.

У ході поїздок Президент України також планує відвідати об’єкти соціальної сфери та приділити окрему увагу ремонту доріг у цих містах.

- Реклама -