Завтра «Покровськтепломережу» можуть відключити від електроенергії за борги

З завтрашнього дня, 27 грудня, комунальне підприємство «Покровськтепломережа» може бути частково обмежене за заборгованість, що перевищує 4 мільйони гривень.

Комунальне підприємство не виконує взяті на себе зобов’язання з оплати, незважаючи на реструктуризацію заборгованості. Борги КП «Покровськтепломережа» накопичувалися з 2017 року.

Про це журналістам повідомили  відділі з комунікацій АТ «ДТЕК Донецькі електромережі».

Енергокомпанія постійно йшла на поступки боржнику, неодноразово давала відстрочку і погоджувалася на реструктуризацію заборгованості. Виплата заборгованості була переглянута двічі за цей рік. Останні домовленості досягнуті в жовтні 2019 року. Однак КП «Покровськтепломережа» не виконує взяті на себе зобов’язання.

Енергокомпанія завчасно проінформувала органи Держенергонагляду та міськраду Покровська про відключення та закликає керівництво комунального підприємства та міську раду врегулювати ситуацію і не допустити критичного відключення.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Покровськтепломережа» останні роки виступає організатором міських святкувань, покупає комп’ютерну техніку для медичних закладів, пальники для міні-котельних, витрачаючи на це мільйони гривень. У той же час підприємство не може розрахуватися з боргами за газопостачання, через що у 2018 році Покровськ майже не залишився без опалення.

А на останній сесії міської ради керівник комунального підприємства Дмитро Гордієнко похизувався нагородою однієї з рейтингових компаній, яка назвала «Покровськтепломережу» лідером галузі 2019 року серед комунальних підприємств. Що це за компанія та яким чином збиткове підприємство, яке має мільйонні заборгованності та газо- та електропостачання, отримало таку нагороду, не відомо, як і те, коли ж, нарешті, у Покровську розпочнуть вирішувати реальні проблеми, а не хизуватися сумнівними досягненнями…

- Реклама -