2 мільйона гривень на пальники або як у Покровську продовжують списувати гроші на модульні котельні

Три роки тому в Покровську біля об’єктів соцсфери були встановлені модульні міні-котельні, які обійшлися бюджету міста у близько 40 мільйонів гривень. І тоді, і зараз навколо них виникає багато суперечок, адже мешканці міста скаржаться і на недостатню температуру в школах у зимовий період, і на дим, яким доводиться дихати усьому Покровську.

Не дивлячись на те, що пропрацювали міні-котельні зовсім нетривалий час, покровська влада вирішила виділити майже 2 мільйона гривень на їх модернізацію. За ці гроші комунальним підприємством «Покровськтепломережа» були придбані 6 пальників твердопаливних факельного типу моделі ПТ-300 на загальну суму 1 мільйон 997 тисяч 700 гривень. Їх воно передасть на відділ освіти для встановлення на модульних котельних.

Ще під час проведення депутатського дня депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко поцікавився, для чого були придбані пальники, якщо самі котельні майже нові та пропрацювали зовсім недовго. Також він поцікавився вартістю одного пальника та заводом-виготовителем.

«Скільки коштує один пальник? Який завод-виготовитель? Я напередодні, побачивши проект рішення, подивився в інтернеті. Так ось один пальник моделі ПТ-300 коштує від 115 до 178 тисяч гривень. А ви на 2 мільйона гривень купили усього 6 пальників, тобто майже 333 тисячі гривень за один — в два рази дорожче, ніж в інтернеті. Можна подивитися документи на це обладнання?» — звернувся до директора КП «Покровськтепломережа» Сергій Андрійченко.

Але відповісти на питання депутата директор комунального підприємства Дмитро Гордієнко не зміг, пообіцявши при цьому, що усі розрахунки й документи по пальникам будуть надані на сесії міської ради.

Але і під час сесії Дмитро Гордієнко жодної документації депутатам не надав. Задати питання директору тепломережі депутатам так і не вдалося, адже в.п. міського голови Ірина Сущенко влаштувала «конвейєр» з прийняття проектів рішень і не давала змоги народним обранцям висловити свою думку. А після голосування за свій проект рішення Дмитро Гордієнко одразу ж покинув сесійну залу.

Отже, й досі залишається невідомим, на що витратили з бюджету міста майже два мільйона гривень. Для чого потрібні ці пальники та яка їх реальна вартість? Та, як бачимо, покровська влада в черговий раз продовжує уникати незручних питань та приймати ті рішення, які влаштовують їх.

- Реклама -