Мешканці Покровська перестали писати електронні петиції

- Реклама -

Наприкінці 2015 року на сайті Покровської міської ради було запроваджено такий сервіс, як електронні петиції. За допомогою цих звернень громадян планувалося почути думку кожного мешканця та більш ефективно вирішувати їх нагальні проблеми.

Мешканці Покровська залюбки прийняли таку ініціативу та почали залишати свої пропозиції на сайті міської ради. Всередині 2017 року вже було зарєєстровано близько сотні петицій, деяким навіть вдалося набрати необхідну кількість голосів для розгляду міською владою.

Журналісти сайту вирішили проаналізувати, скільки ж звернень від мешканців було зареєстровано у 2019 році, та чи мали вони якісь рішення.

Так, усього в цьому році жителями Покровська було зареєстровано 7 петицій. Для порівняння, у грудні 2015 року, коли сервер розпочав роботу, було подано 13 звернень.

Отже, у 2019 році мешканці Покровська просили покращити роботу залізничного вокзалу та реанімувати пасажирський рух залізницею Покровськ-Добропілля-Дубове. Пропонували об’єднати Покровськ і Мирноград в одне місто та заборонити використовувати при ремонті доріг автівки типу УЯР.

Переймалися мешканці й гострими соціальними питаннями. На сайті були зареєстровані петиції щодо скасування договору з відлову тварин та щодо виділення приміщення для Центру комплексної допомоги «Особливі діти».

Останньою, сьомою петицією, яка була зареєстрована ще у липні 2019 року, стала петиція вчительки музичної школи щодо перейменування парку Ювілейний на честь композитора Миколи Леонтовича. Ця петиція, завдяки активному голосуванню працівників бюджетних та комунальних установ, набрала достатню кількість для розгляду, але через суспільний резонанс так і не була втілена у життя.

Що ж стосується інших звернень, то деякі не набирали необхідних голосів, деякі отримували банальні відписки, а деякі (як, наприклад, петиція про розірвання договору з відлову тварин) — категоричні заперечення.

Не дивлячись на те, що одні люди петиції писали, інші їх підтримували, позитивних рішень по ним можна перерахувати на пальцях однієї руки. Тому не дивно, що цей, на перший погляд, непоганий ресурс втратив свою популярність, адже люди просто зневірились, що місцева влада Покровська колись нарешті почне дослухатися до їх думки.

- Реклама -