Влада Покровська відповіла на петицію проти відлову безпритульних тварин

Наприкінці травня на сайті електронних петицій Покровської міської ради з’явилася петиція щодо скасування договору на відлов безхатніх тварин. Ініціатором звернення виступила зоозахисниця Дарина Корх. Петиція набрала необхідну кількість голосів місцевих мешканців та була розглянута міським головою Русланом Требушкіним.

Так, мер Покровська у своїй відповіді на петицію наголосив, що Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Покровськ на 2017-2020 роки була затверджена ще у 2017 році. Організацію виконання рішення покладено на КП «Управління міського господарства».

«Протягом січня-травня 2019 року від населення м. Покровська Донецької області надходили скарги і звернення щодо безпритульних тварин, які кидаються на людей та створюють загрозу для мешканців. З метою уникнення нападів бродячих тварин на мешканців міста  та запобігання подальшої загрози було прийнято рішення про замовлення послуг з вилову тварин», — йдеться у відповіді.

24 травня між комунальним підприємством та ФОП Лупальцов О.С. з Харкова було укладено договір на відлов безпритульних тварин. Згідно умов договору Виконавець самостійно визначає подальшу долю тварин відповідно до існуючих нормативних актів та має право на переведення тварин з карантину в притулок після проведення ветеринарних карантинних заходів.

«Відлов та утилізація безпритульних тварин не передбачена умовами Договору та укладений Договір № 26/92 від 24.05.2019 не суперечить приписам Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» від 21 лютого 2006 року № 3447-IV та іншим нормативно-правовим актам, які регулюють захист таких тварин. Тому підстав для скасування укладеного Договору з ФОП Лупальцов О.С. або визнання його нікчемним немає», — підсумував міський голова.

Нагадаємо, у Покровську вже не перший рік гостро стоїть проблема безпритульних тварин. Місцева влада обіцяла побудувати притулок для тварин, але все це так і залишилося красивими словами.

- Реклама -