Випадковість чи кримінальна схема: зоозахисники Покровська просять скасувати договір на послуги з відлову безпритульних тварин

Нещодавно журналісти нашого сайту повідомляли, що комунальне підприємство «Управління міського господарства» уклало договір на відлов у Покровську близька 100 бездомних тварин. Договір, сума якого склала майже 200 тисяч гривень, було підписано з харківським підприємцем Олександром Лупальцовим.

Вчора, 28 травня, на сайті електронних петицій з`явилося звернення зоозахисниці Дар`ї Корх до покровського міського голови.

«Впродовж двох останніх років небайдужі мешканці м. Покровськ, волонтери та Міська рада м. Покровськ , пліч-о-пліч , за допомогою стерилізації безпритульних тварин домоглися значних позитивних результатів щодо скорочення чисельності безпритульних тварин нашого міста, міста, яке крокує до Європи! Гуманне, мисляче, красиве місто, яке користується позитивним досвідом розвинутих європейських міст, які визнали стерилізацію, а не відлов та утилізацію (читайте вбивство) — дієвим та гуманним методом регулювання чисельності безпритульних тварин.

Тварини, які за наші з вами кошти були вакциновані і стерилізовані будуть відловлені і утилізовані (читайте вбиті) знову ж за наші з вами кошти! ПАНЕ МЕР! Що це? випадковість, або кримінальна схема?ПОЧУЙТЕ НАС, МЕШКАНЦІВ НАШОГО МІСТА ТА ВАШИХ ВИБОРЦІВ!» — йдеться у тексті петиції.

Наразі це електронне зверненя набрало 5 голосів. Для того, щоб Руслан Требушкін розглянув петицію. необхідно зібрати 175 голосів за 90 днів.

Підтримати петицію можна за посиланням.

- Реклама -