Проект 2020: на що мешканцям Покровська пропонують витратити 15 мільйонів гривень

Вчора, 11 грудня, у Покровську презентували проект Стратегії розвитку міста. Також під час заходу відбулося обговорення бюджету міста на наступний рік. Одним з пунктів, на який з бюджету планують витратити 15 мільйонів гривень, є «Проект 2020».

Міською владою було підготовлено 4 проекти, на реалізацію одного з яких можна витратити ці 15 мільйонів гривень.

  • Продовження капітального ремонту вулиці Шмідта. 

Реконструкції цієї вулиці мешканці Покровська чекали дуже давно. Ремонт Шмідта був однією з головних передвиборчих обіцянок кандидата на пост мера Руслана Требушкіна. Але сам ремонт розпочався лише у квітні 2019 року.

Вартість реконструкції вулиці Шмідта наразі складає майже 190 мільйонів гривень. Підрядна організація, з якою було укладено договір, вже освоїла 45 мільйонів гривень. Роботи виконуються за рахунок обласного та міського бюджетів.

Ще у жовтні очільник Донецької області Павло Кириленко зазначав, що місцева влада Покровська має обов’язково закласти у бюджет на наступний рік гроші на ремонт вулиці Шмідта. Також голова Донецької ОДА наголосив, що департамент фінансів вивчить та проаналізує статки Покровської міської ради на 2020 рік, для того, щоб проконтролювати, скільки грошей місцева влада  «по-чесному» зможе виділити на ремонт вулиці Шмідта.

  • Облаштування Скверу шахтарської слави.

Ще одним проектом, який запропонували на розгляд громадськості, став Сквер Шахтарської слави. Як було наголошено під час презентації цього проекту, у Покровську, який є шахтарським містом, немає місця, де можна б було вшанувати пам’ять загиблих шахтарів.

Облаштувати таке місце пропонують на ділянці будинку №1 у мікрорайоні Південний до магазину «Екомаркет». В рамках проекту будуть замінені лавки, освітлення, а також встановлено раритетне шахтне обладнання.

  • Придбання колеса огляду.

Тема нового оглядового колеса в парку Ювілейний обговорюється вже не перший рік. На презентації минулорічного бюджету Руслан Требушкін навіть пропонував мешканцям «скинутися» грошима та придбати атракціон. Потім планувалося створити акціонерне підприємство, щоб кожен бажаючий мав змогу придбати цінні папери та потім отримувати гроші від функціонування парку.

Тепер же придбати колесо огляду пропонують за рахунок місцевого бюджету. Покровські можновладці наголошують — придбання атракціону стане символом відродження міста.

  • Придбання медичного обладнання.

Неодноразово і мешканці, і деякі депутати міської ради наголошували на те, що медичні заклади Покровська потребують оновлення матеріально-технічної бази. У лікарнях не вистачає сучасного медичного обладнання, яке необхідно для лікування пацієнтів.

Мешканцям Покровська запропонували підтримати проект, згідно якому у місцеві лікарні буде придбано обладнання для своєчасної діагностики та ефективного лікування хворих.

Варто відзначити, що саме цей проект набрав найбільшу кількість голосів серед присутніх на зустрічі. Паралельно серед мешканців проводиться анкетування, за результатами якого і буде обрано проект для реалізації.

- Реклама -