Покровськ — безпечне місто: обласна поліція започаткувала новий проект

Головне управління Національної поліції в Донецькій області для підвищення рівня комунікації між населенням та поліцією започаткувало новий проект «Покровськ — безпечне місто».

Так, у додатку «Telegram» було створено спеціальну групу, де мешканці, поліція, інші правоохоронні структури, організації з благоустрою міста, спеціалізовані служби та громадські організації зможуть взаємодіяти для організації правопорядку міста.

Проект, ініційований поліцією Донеччини, покликаний в он-лайн режимі здійснювати моніторинг обстановки на території міста, вчасно виявляти події, які в той чи інший спосіб загрожують життю, здоров’ю громадян, громадській безпеці, порушують правила благоустрою та заважають штатному функціонуванню систем життєзабезпечення міста. Це дозволяє у короткий час ліквідовувати наслідки цих подій, виявляти та затримувати правопорушників, фіксувати та передавати до відповідних органів та служб міста отриману інформацію задля подальшого відповідного реагування.

До групи «Покровськ – безпечне місто», окрім працівників поліції, також будуть включені представники ДСНС, екстреної медичної допомоги, органів місцевої влади та самоврядування, комунальних служб, громадських організацій. Можуть приєднатися небайдужі громадяни та журналісти. Посадові особи, до компетенції яких входитиме заявлене питання, негайно організувати реагування.

Як долучитися до групи?

На основі месенджеру Telegram створено публічну групу під назвою «Покровськ – безпечне місто», до якої можуть приєднатися будь-хто з жителів чи гостей міста.
Аби долучитися до групи, треба лише завантажити дoдатoк Telegram, знайти групу «Покровськ – безпечне місто» та приєднатися. Надалі учасник групи може самостійно додавати в чат своїх знайомих.

Яку інформацію можна надати у групу?

Для оперативного реагування на правопорушення або подію, повідомлення від учасника групи повинно містити наступну інформацію:
1. Дата і час події;
2. Короткий опис події з додаванням за можливості фото-відео записів;
3. Адресу події (у разі неможливості назвати точну адресу вчинення правопорушення або події, необхідно вказати приблизну адресу: район, напрямок руху, розташовані поблизу магазини, торговельні центри, парки або інші орієнтири);
4. За бажанням контактний телефон (для з’ясування більш детальної інформації).

 

- Реклама -