Основна проблема — відсутність коштів: очільник Донецької області Павло Кириленко прокоментував ситуацію з ремонтом вулиці Шмідта в Покровську

Вчора, 17 жовтня, у Слов’янську відбувся брифінг-дискусія «Донеччина в контексті перетворень», в рамках якого голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко поспілкувався з журналістами.

Одним з питань, яке турбувало представників покровських ЗМІ, було питання щодо ремонту вулиці Шмідта. Журналісти поцікавились, скільки грошей Донецькою ОДА було виділено на цю дорогу, та коли завершиться її ремонт.

«Я сам неодноразово їздив по цій дорозі і можу сказати: ця дорога — жах. Основна проблема — це відсутність коштів. Попередній мер просив 100 мільйонів. Але ви ж розумієте, скільки у мене питань… На 10 мільйонів розпорядження я вже підписав, але, звісно, будемо контролювати, як вони будуть використовуватися. Можу сказати одне, що в цьому році її не зроблять, але будемо намагатися, щоб до весни, до тепла вона була відремонтована», — відповів на питання Павло Кириленко.

Також очільник області зазначив, що місцева влада Покровська має обов’язково закласти у бюджет на наступний рік гроші на ремонт вулиці Шмідта:

«І також я їм сказав, щоб вони закладали у свій бюджет на наступний рік суму максимальну. Скільки вони максимально зможуть виділити. А не просто — дайте мені 100 мільйонів. Щоб вони повідомили мені, скільки вони готові витратити, та скільки їм потрібно, але об’єктивно».

Також голова Донецької ОДА наголосив, що департамент фінансів вивчить та проаналізує статки Покровської міської ради на наступний рік, для того, щоб проконтролювати, скільки грошей місцева влада  «по-чесному» зможе виділити на ремонт вулиці Шмідта.

«Щоб не йшли і не випрошували гроші в нас, а свої використовували незрозуміло куди», — підвів підсумок Павло Кириленко.

Нагадаємо, ремонт багатостраждальної вулиці Шмідта розпочався лише півроку тому. Хоча реконструкція цієї дороги була одним з основних пунктів передвиборчої програми тепер вже екс-мера Покровська Руслана Требушкіна. Тендер на ремонт Шмідта проводився 6 разів. За цей час вартість робіт зросла з 90 до 185 мільйонів гривень. Замовником робіт з незрозумілих причин виступає одне із збиткових комунальних підприємств міста «Покровськводоканал».

- Реклама -