Караоке, зіркові артисти та фейєрверк: як у Покровську відсвяткують День Незалежності, День міста та День шахтаря

24 та 25 серпня у Покровську відбудеться низка заходів, присвячених святкуванню Дня Незалежності України, Дня міста та Дня шахтаря. Як повідомляють у міській раді, головну сцену планують встановити на стадіоні «Олімпієць», поблизу парку «Ювілейний».

Так, 24 серпня святкування Дня Незалежності розпочнеться о 15-00. На стадіоні будуть встановлені надувні басейни, працюватиме виїзна торгівля. Маленьких та дорослих мешканців міста очікує розважальна програма.

О 18-00 розпочнеться концерт місцевих творчих колективів. Також відбудеться церемонія нагородження до Дня Незалежності.

О 20-00 стартує всеукраїнський музичний фестиваль «Музика нас з’єднала». До речі, з бюджету міста на цей конкурс буде витрачено 2 мільйони 47 тисяч 500 гривень, а організатором виступить вже досить відоме у Покровську київське підприємство «БРАЙТШОУ».

Завершиться святкування Дня Незалежності виступом співачки Катерини Бужинської.

25 серпня у Покровську відзначатимуть одразу два свята — День міста та День шахтаря.

О 15-00 мешканці зможуть прийняти участь у сімейному конкурсі «Мама, тато, я — спортивна сім’я».

О 16-00 відомий ведучий Ігор Кондратюк проведе караоке. Варто відзначити, що це не перший візит шоумена до Покровська. І це не дивно, адже у 2017 році Ігорю Кондратюку за проведення заплатили 400 тисяч гривень, а у 2018 — 620 тисяч гривень.

Виступ місцевих творчих колективів розпочнеться о 18-00. Також на сцені свої номера покажуть фіналісти шоу «Україна має талант», театр бойових мистецтв «Білий лотос».

Після цього розпочнеться концерт українських артистів — виконавців  «Султан Ураган» та Гаріка Кричевського, а також співачки NK (Настя Каменських).

Завершенням свята стане святковий фейєрверк.

Скільки коштів місцева влада планує витратити на святкування Дня Незалежності, Дня міста та Дня шахтаря, невідомо, адже тендеру у системі публічних закупівель Прозорро поки що оголошено не було.

Нагадаємо, відділ культури, туризму та охороно культурної спадщини вже двічі оголошував тендери на проведення цих свят. Перший раз на суму 5 мільйонів 600 тисяч гривень, другий — на 3 мільйони 800 тисяч гривень. Але обидва вони були відмінені.

- Реклама -