Покровськ отримає 4 мільйона гривень державної субвенції на ремонт дитячих садочків

- Реклама -

Вчора, 14 серпня, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів спрямувати громадам у найближчі два місяці кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Про це журналістам повідомили в Асоціації міст України.

На Донецьку область розподілено 12 мільйонів гривень державної субвенції. Ці кошти призначені на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами.

Як зазначив регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Олександр Меланченко, додаткові кошти отримають міста Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ, Волноваський і Нікольський райони.

Зокрема, найбільшу суму серед міст Донеччини отримає саме Покровськ — 4 мільйони гривень, які планується витратити на ремонт дитячих садочків.

Так, 400 тисяч гривень підуть на ремонт ДНЗ №6 «Сонечко», 400 тисяч гривень  — на ДНЗ №3 «Світлячок», 1 мільйон 300 тисяч гривень — на капітальний ремонт внутрішніх приміщень ДНЗ №7 «Топольок», 1 мільйон 300 тисяч гривень — на капітальний ремонт ДНЗ №11 «Чебурашка» та 600 тисяч гривень на капітальний ремонт ДНЗ №4 «Берізка».

Варто відзначити, що ремонти дошкільних навчальних закладів Покровська тривають вже не один рік. На них з бюджету міста було витрачено не один мільйон гривень, але до кінцевого результату жоден з них так і не було доведено.

Наприклад, дитячий садок «Дивограй», що у Родинському, ремонтують з 2017 року. За цей час на ремонтні роботи з міського бюджету Покровська було витрачено майже 5 мільйонів гривень. Але діти й досі вимушені відвідувати заклад, де є оголені дроти, відсутні укоси на вікнах, щілини у стінах та невідремонтований дах.

 

 

 

- Реклама -