«Патріотизм» у прифронтовому Покровську: місцева влада заплатить майже 1,5 мільйона гривень за організацію пісенного фестивалю

Майже через місяць у Покровську будуть відзначати День шахтаря та День міста. З нагоди цих свят місцева влада вирішила влаштувати чотириденну розважальну програму. Так, раніше повідомлялося, що у Покровську відбудеться фінал всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні «Музика нас з`єднала».

Журналісти сайту DDK.DN.UA вже писали про те, що у квітні 2018 року Покровська міська рада заплатила майже 200 тисяч гривень за організацію фестивалю патріотичної пісні. Вчора, 23 липня, у системі публічних закупівель Prozorro відбувся аукціон, в ході якого було обрано організатора фіналу фестивалю, за який покровські можновладці були готові віддати 1 мільйон 450 тисяч гривень.

Так, за право провести захід змагалися два підприємця. Один з них, ФОП Прігладь В.В., який вже добре знайомий нашому місту. Це чоловік співачки Наталі Валевської, який у минулому році неодноразово організовував різноманітні свята у Покровську та продав місту сцену та музичне обладнання. Цей підприємець був готовий надати послуги з проведення фестивалю за 1 мільйон 376 тисяч гривень.

Переможцем аукціону стало ТОВ «БРАЙТШОУ» з Києва, яке проведе фінал конкурсу за 1 мільйон 370 тисяч гривень.

Згідно тендерної документації, виконавець зобов`язується надати низку послуг, серед яких:

— створення сайту фестивалю;

— забезпечити квитками та місцем проживання (одномісні номери на два дні) близько 100 чоловік;

— забезпечити харчування та автобуси;

— залучити знімальну групу в складі 20 чоловік для зйомки фестивалю;

— виготовлення сувенірної продукції.

Також кожному учаснику гарантується окрема фотосесія та зйомка відеовізитки.

У технічних вимогах прописано й те, що ТОВ «БРАЙТШОУ» забезпечить надання послуг з організації спілкування учасників з популярними виконавцями, композиторами, продюсерами, менеджерами, журналістами тощо.

Але й це ще не повний перелік того, за що Покровськ та його мешканці заплатять величезні суми з бюджету.

Передбачений тендерною документацією й призовий фонд. Так, гран-прі конкурсу складає 50 тисяч гривень, перша премія – 25 тисяч гривень, друга премія – 15 тисяч гривень, а третя – 10 тисяч гривень.

Журналісти сайту DDK.DN.UA по телефону зв`язалися з начальником відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Оленою Олехнович та попросили прокоментувати деякі питання з проведення конкурсу. Так, ми запитали, чи прийматимуть у фестивалі участь мешканці Покровська та Покровського району.

«Зараз розіслані інформаційні матеріали, до кінця я ще не маю всієї інформації. Я впевнена, що мешканці Покровська будуть приймати участь, бо мені багато людей телефонує, цікавляться», — відповіла Олена Олександрівна.

Але у тендерній документації вказано, що півфінал фестивалю патріотичної пісні розпочнеться вже завтра, 25 липня, у Києві. На це зауваження від журналістів та питання, яким чином тоді мешканці Покровська зможуть стати учасниками, Олена Олехнович відповіла, що їй (начальнику відділу!) необхідно уточнити інформацію з цього приводу. Олена Олександрівна обіцяла передзвонити, але журналісти так і не дочекалися її дзвінка.

Журналісти сайту знайшли у мережі Інтернет інформацію щодо реєстрації на конкурс. Так, усі бажаючі мали змогу подати заявку на прослуховування з 25 березня по 25 червня 2018 року. Тобто, навіть при великому бажанні, співаки з Покровська та прилеглих міст прийняти участь у фестивалі вже не зможуть.

Отже, 23 серпня у Покровську відбудеться захід, на який з місцевого бюджету буде витрачено 1 мільйон 370 тисяч гривень. Ми будемо бездумно витрачати мільйони в той час, коли в нашому рідному місті купа проблем з дорогами, екологією, житловим фондом. Ми будемо хизуватися на камери на всю Україну й співати пісні у той час, коли в місті величезна кількість хворих дітей, яким потрібні дорогі операції й ліки. Ми будемо танцювати й плескати в долоні у той час, коли поряд йде війна й гинуть наші кращі сини.

Можливо, колись, в нашому Покровську зміняться цінності, й життя, здоров`я та благополуччя мешканців будуть ставити на перше місце. Можливо, колись, влада перестане витрачати мільйони гривень платників податків на усілякі розважальні програми та піар. Але зараз покровські можновладці роблять все для того, щоб «прогреміти» на всю Україну. І не важливо, що за це місту доведеться заплатити величезну ціну…

 

 

- Реклама -