«Якщо є зайві кошти, нехай виділяють»: як голова Покровського району відреагував на благодійні мільйони від міста

- Реклама -

10 травня у Покровську відбулася чергова 65 сесія міської ради, під час якої депутати виділили 3,4 мільйони гривень на виконання заяв на благоустрій жителів тих сіл, які можливо стануть частиною Покровської громади в рамках програми децентралізації.

Це рішення викликало чимало питань у деяких депутатів та представників громадськості. Чи доречно витрачати кошти міського бюджету на благоустрій сіл району, коли в місті й своїх купа невирішених питань? Але секретар міської ради Ірина Сущенко, яка була головуючою на засіданні, відовіла, що все виконується в межах законодавства і така програма в місті діє не перший рік.

Свою думку щодо такої благодійності з боку Покровської міської ради одному з місцевих телеканалів висловив голова Покровської РДА Анатолій Шишко.

Як зазначив Анатолій Васильович, усі розуміють, для чого покровська влада виділяє кошти з бюджету для сіл — таким чином мер Требушкін «заманює» села до майбутньої об`єднаної Покровської громади. 

«Якщо у Покровська є зайві кошти, їм нікуди їх направити, і вони виділять ці кошти на благоустрій та покращення інфраструктури селищ району, ми тільки подякуємо. Зайвих грошей не буває. А наскільки це законно — з цим вже розбереться прокуратура», — підкреслив голова Покровської РДА.

Нагадаємо, гроші на неіснуючу ще громаду витрачаються з бюджету міста з 2017 року. За цей час за кошти платників податків Покровська у селах району виконувалися роботи з освітлення вулиць, ремонту доріг та благоустрою територій. І це в той час, коли Покровськ накопичував борги за водопостачання, коли в місті немає жодної дороги без ям, коли у приватному секторі та на деяких центральних вулицях міста «хоч око виколи»…

 

- Реклама -