У лютому на прибирання міста влада Покровська витратили більше 1 мільйона 200 тисяч гривень

У лютому 2019 року на прибирання міста влада Покровська витратила 1 мільйон 210 тисяч 792 гривні 34 копійки. Про це свідчать розрахунки з приватними підприємцями на Офіційному порталі публичних фінансів України.

Так, Роман Машир, який вже не перший рік «прибирається» у Покровську, отримав від Житлово-комунального відіділу суму у розмірі 452 тисячі 311 гривень 19 копійок. За ці кошти він виконував роботи з прибирання вулиць, тротуарів та ливневих каналізацій у південно-східній частині міста.

Його матір, Галина Якимівна, за послуги з утримання тротуарів, алей та пішохідних зон у центральній частині Покровська отримала трохи меншу суму — 420 тисяч 997 гривен 22 копійки.

Отримала свою частку бюджетних коштів й Світлана Романенко. Їй ЖКВ Покровської міськради сплатив 99 тисяч 775 гривень.

Окремим пунктом витрат стоїть прибирання снігу. Так, ці послуги у лютому надавав приватний підприємець Ігор Самборський, якому сплатили 237 тисяч 708 гривень 93 копійки. 

Свою діяльність 26-річний Ігор Самборський, який зареєстрований у селищі Гришино Покровського району, розпочав лише у грудні 2018 року. Але за це час Ігор Володимирович встиг заключити з Житлово-комунальним відділом Покровської міської ради 15 договорів на загальну суму майже 3 мільйони гривень. Цікаво й те, що окрім покровської влади, у цього підприємця замовників більше не було.

Варто відзначити, що, не дивлячись на такі колосальні суми коштів, які щомісяця виділяються на прибирання міста, за кожним комунальним підприємством міста були закріплені певні вулиці. Працівники цих установ повинні на своїх ділянках прибрати сміття та посипковий матеріал, який залишився після зими.

А в цей час влада Покровська продовжує вдосконалювати свої схеми й розподіляти бюджетні кошти серед наближених підприємців, про що свідчать швидкоруч зареєстровані ФОПи, з якими й підписуються контракти на мільйони гривень. 

- Реклама -