У Покровську студенти та викладачі ДонНТУ зустрілися з представниками Служби безпеки України

Вчора, 13 березня, у Покровську в Донецькому національному технічному університеті пройшла інформаційна зустріч студентської молоді та співробітників вишу з представниками Служби безпеки України.

Про це повідомляється на сторінці ДонНТУ у соціальній мережі Фейсбук.

Зі вступним словом виступила проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва. Далі бібліотекар Наталя Фролова розповіла про програму СБУ «На тебе чекають вдома».

Із презентації присутні почули, що дана програма здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».

Вона поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в діяльності терористичних груп і НЗФ, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розкритті злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи формування, та припиненні їх діяльності.

Щоб стати учасником програми, необхідно звернутися до співробітників СБУ безпосередньо або через родичів, знайомих за допомогою одного із доступних засобів зв’язку.

Також в рамках заходу Микола Яцюк, старший викладач кафедри історії та права ДонНТУ, нагадав про перебіг подій в нашому місті, що передували початку воєнних дій у 2014 році.

Бібліотекар Ірина Черьомухіна виступила із доповіддю про «Фейки як нова медіареальність» та пояснила, яким чином протистояти маніпуляціям і пропаганді, а представник СБУ поділився із молоддю порадами, як захистити свої акаунти в соціальних мережах.

На завершення слово надали Богдану Мироненку, студенту ДонНТУ, представнику Гельсінської спілки з прав людини у м. Покровськ, який коротко охарактеризував діяльність організації й закликав осіб, чиї права якимось чином порушуються, звертатися до спілки за допомогою.

- Реклама -