Мешканки Білозерського та Мирнограду віддали майже 20 тисяч гривень за порятунок своїх дітей

Мешканка Білозерського віддала за «порятунок доньки від тюрми» 14 тисяч гривень, а жінка з Мирнограду, почувши аналогічну шахрайську «легенду», перевела шахраям 5 тисяч гривень. Поліцейські встановлюють осіб зловмисників, причетних до даних правопорушень.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась 69-річна жителька Білозерського, яка поскаржилась на те, що невідома жінка заволоділа її грошима.

З’ясувалось, що потерпілій зателефонувала незнайомка, представилась слідчим поліції і сказала, що її донька зараз знаходиться у відділенні за побиття людини. Аби «зам’яти справу» і не відкривати кримінальне провадження відносно «правопорушниці» незнайомка попросила перевести на її банківську картку 14 тисяч гривень.

Розгублена пенсіонерка замість того, щоб подзвонити дочці чи в поліцію, вирушила до найближчого терміналу й перерахувала вказану суму. Через кілька годин донька ошуканої жінки сама їй подзвонила, і тоді потерпіла зрозуміла, що потрапила до шахрайської пастки.

На такий же «ґачок» потрапила і 39-річна мешканка Мирнограду. Їй так само подзвонила псевдослідча із повідомленням: «Ваша донька побила чужу дитину і тепер за це може потрапити до тюрми, щоб не допустити цього – треба заплатити».

Незнайомка назвала потерпілій суму «послуги» — 5 тисяч гривень й зауважила, що матері необхідно буде негайно знищити роздрукований в терміналі чек. Жінка виконала озвучені умови і вже на зворотній дорозі зайшла в гості до своєї доньки, яка із здивуванням почула від матері історію про свої «пригоди» й порадила негайно звернутись у поліцію.

За цими фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, санкцією якої передбачено покарання до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -