Де-не-де аби не дома: мер Покровська Руслан Требушкін знову гастролює Україною

- Реклама -

Мер Покровська Руслан Требушкін, який більше ніж півроку був відсутній на своєму робочому місці, знову відправився по відрядженням. Про це він не забуває повідомляти мешканців міста через свою сторінку у Фейсбуці.

Так, вчора, 24 вересня, мер Покровська був присутнім на засіданні Правління Асоціації міст України, що відбувалося у Тернополі на базі Тернопільського Національного економічного університету.  Головуючим на засіданні був мер Києва Віталій Клічко, а сам захід передував Дню діалогу з владою.

«Сьогодні зранку брав участь у засіданні Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». На порядку денному стояли питання організаційного характеру, актуальні питання органів місцевого самоврядування, що потребують вирішення на державному рівні, а також обговорювали позицію АМУ під час бюджетного процесу 2019 року», — написав міській голова у соцмережі.

Трохи згодом Руслан Требушкін став учасником Дня діалогу з владою, який було присвячено результатам та перспективами децентралізаційної реформи, бюджетному забезпеченню територіальних громад, законодавчому забезпеченню ЖКГ та містобудування.

Дуже символічно, що мер-втікач, який лише на декілька днів з`явився у місті, відзняв з десяток відео-сюжетів за бюджетні кошти і нібито показав свою роботу, є присутнім на Дні діалогу з владою. Коли ж мешканці Покровська дочекаються цієї бесіди з керівництвом міста? Не краще б було Руслан Валерійовичу нарешті почути проблеми містян та прийнятися за їх вирішення? Але керівник Покровська вважає за краще вести високопарні розмови про поліпшення життя кожного українця і зміцнення повноважень місцевого самоврядування в той час, коли у місті купа недороблених об`єктів, проблеми з дорогами, житловим фондом та водопостачанням.

- Реклама -