Завдяки Сергію Андрійченку та ЗМІ у міському бюджеті Покровська знайшли кошти на допомогу важкохворим дітям

- Реклама -

На минулій сесії Покровської міської ради, яка відбулась 31 серпня, депутати збільшили перелік категорій осіб, які підпадають під надання матеріальної допомоги, а також збільшили саму суму допомоги.

До переліку були включені наступні категорії:

  • постраждалі від пожеж та інших лих;
  • особи, які потребують лікування, і надати його можливо в межах лікувального закладу Покровська і близько розташованих;
  • діти, які потребують оперативного втручання або протезування, трансплантології в Україні і за кордоном.

За словами начальника Управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх, на ці заходи передбачено 4,5 мільйони гривень. Для порівняння, у 2015 році з бюджету було виділено лише 20 тисяч гривень.

В.о. Покровського міського голови Ірина Сущенко зазначила, що сума складає 5 мільйонів гривень, а  кошти планують реалізовувати до кінця року.

Нагадаємо, нещодавно депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко зареєстрував петицію з вимогою допомагати бюджетними коштами важкохворим дітям та дитячим будинкам. А журналісти та громадськість неодноразово у публікаціях про колосальні витрати з місцевого бюджету наголошували, що ці кошти доцільніше було б направляти на допомогу важкохворим дітям та вирішення проблемних питань міста.

В черговий раз добрі справи депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка стали яскравим прикладом для Покровської влади як треба працювати та на що витрачати бюджетні кошти. Адже завдяки такому меценату та його небайдужому ставленню до людей, які дійсно потребують допомоги, мешканці нашого міста не залишаються зі своїми проблемами сам на сам.

 

- Реклама -